Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Niko
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 6 lut 2020, o 16:29
Model Lexusa: IS II
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Niko »

Cześć wszystkim :)
Trapollo
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, o 20:03
Model Lexusa: ?
Skąd:: Anglia
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Trapollo »

Witam Wszystkich :hobby: i pozdrawiam z UK - i zaczynam przygodę z Lexusem - chyba to będzie 400h :biggrin2:
alinaRot
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, o 13:06
Model Lexusa: czarny
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: alinaRot »

Witam Was wszystkich!
Awatar użytkownika
DETT
Lex user
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2020, o 21:30
Model Lexusa: JZS160
Skąd:: Miastko
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: DETT »

Witam Szanowne Towarzystwo

W dniu dzisiejszym stałem się (mam nadzieję, że szczęśliwym) posiadaczem GS-a drugiej generacji. Pochwalę się autem jak ogarnę bieżące drobiazgi i trochę go dopieszczę.
I na pewno będę się dopytywał w dziale technicznym. ;)
Obrazek
droplet
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, o 20:08
Model Lexusa: RX
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: droplet »

Cześć wszystkim Forumowiczom. Jestem w trakcie przesiadki z Mazdy 6 na RX. Nurtuje mnie kilka tematów i mam nadzieję, że odpowiedzi znajdę właśnie tutaj:)
Delphion
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 15 lut 2020, o 20:07
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: ślask
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Delphion »

Witam, właśnie stałem się posiadaczem NX300. Miło mi dołączyć do grona miłośników marki Lexus i proszę o wyrozumiałość gdy będę pytał o różne rzeczy gdzie dla Was są oczywiste. Pozdrawiam
BialaGwiazda
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2020, o 15:56
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Kozy
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: BialaGwiazda »

Cześć, witam wszystkich. Na chwilę obecna bez Lexusa. Szukam GS III 350 po lifcie
MR.LEX
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2019, o 19:48
Model Lexusa: LS430
Skąd:: LUBUSKIE
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: MR.LEX »

Dzień dobry , witam serdecznie wszystkich użytkowników , a wiec o mnie ,pewnego dnia ubiegłego roku 2019 wpadlem na pomysł że potrzebuje drugie auto takie na weekendy czy dalsze wypady lub urlop , oglądałem sporo aut i zastanawiałem się w jaką marke iść , oglądanie trwało sporo i czytanie forum ,po chwili z oriętowałem się że japońskie marki są najmniej problemowe , więc już jakieś wytyczne miałem , największym ograniczeniem był budrzet , czytając i ogladając yt przyciągnął moją uwagę LS430 , zdecydowałem że takiego chcę , zaczełem szukać ofert na znanych nam Polskich stronachi portalach , wybrałem się autobusem i pociagiem na oględziny oferowanych LS w kwocie 20-25 tys zł , pokonałem ponad 600 km , no i rozczarowanie auto piękne na djęciach nie adrkwatny stan do ceny , oczywiscie nie kupiłem ,choć miał moje wymarzone kolory był złoty plus jasne wnętrze , wracaląc z niesmaczeniem na twarzy po drodze obejrzałem kolejne jeszcze dwa i niestety wruciłem pociagiem do domu , stwierdziłem że nie ma senu szukać w Pl w tej kwocie LS , zaczełem szukać na zagranicznych stronach , i znalazłem coś godnego uwagi w Holandi , więc pojechałem zobaczyć te auto , wszystko servisowane ,nowe opony,na rozrządzie jeszcze sporo przejadę ,rdza na dwiach pasażera o czym bylem poinformowany przez sprzedającego . Rok 2003 ciemna zieleń przebieg 340tyś.wersja prezydent bez szyber dachu , czarne wnetrze . Ogólnie jestem zadowolony ,auto nie jest zniszczone , obecnie założona instalacja Lpg stag super na niej pracuje choć jeszcze dobrze nie przetestowana , rdzę usunełem przez wycięcie i wstawiłem nowej blachy , tuleje wachaczy przód tylne też były do wymiany , jest jeszcze kilka drobnych mankamętów o których bedę pisał , w planie jeszcze mam przyciemnić szyby. Pozdrawiam Wszystkich i przepraszam za błedy pewnie się znajdą starałem się ale język Polski nigdy nie był moim konikiem :roll:
Piotreknx200t
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2020, o 23:02
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Piotreknx200t »

Cześć, witam wszystkich forumowiczów.
Mam nadzieję dowiedzieć się od Was przydatnych ciekawostek nt. marki, a w miarę możliwości podzielić się swoją wiedzą (NX200t w rodzinie od czerwca 2019 i świeżo po przeglądzie 60k).
pitoon
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2020, o 12:49
Model Lexusa: IS300 mk1
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: pitoon »

Cześć wszystkim. Jestem na początku grubej naprawy współczesnego Niemca, który rozleciał się zaraz po zakończeniu gwarancji, w związku z czym osiągnięcia inżynieryjne i podejście biznesowe zachodnich sąsiadów przestają mnie interesować na dłuższą chwilę:) Zastanawiam się, czy ma jeszcze rację bytu moja chęć posiadania sprawdzonego auta, które lubię, na długi okres, czy też powinienem się przestawić na myślenie, że trzeba brać nowe i jeździć na abonament leasingowy, a później się żegnać bez żalu. W międzyczasie chodzą mi po głowie IS300 SC, IS350 oraz oczywiście IS-F.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości