Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
art2850
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2015, o 22:35
Model Lexusa: RX 400h
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: art2850 »

cześć Artur z tej strony , od niedawna posiadacz najlepszego (dla mnie ) samochodu świata: RX 400h 2008r. Pozdrawiam wszystkich :biggrin2:
Piątek
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2015, o 22:15
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Piątek »

Witam Wszystkich miłośników japońskiej motoryzacji!!!! :crazy: Mam problemik przywitaniowy...mianowicie stoi mi od pół roku lexus ls400 z 1992 roku z silnikiem bez kompresji ściagnięty z Francji... szukam do niego silnika z podobnego modelu ls400 1, w tym aucie, co mam, oznaczenie sinika to 1UZ-FE87T-16 a wszystkie, które znajduję mają oznaczenie 1UZ-FE87R-17- jakie są różnice?, czy to są silniki zamienne, podpowiedzcie bo już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Z góry dzięki i pozdrawiam!! :ireful3:
Awatar użytkownika
Ar3cki
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 4 lip 2015, o 10:53
Model Lexusa: IsT
Skąd:: Oln
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Ar3cki »

Witam wszystkich.
Rozmyślam nad zakupem Lexusa IS 200 lub IS 300. Będzie to pierwsze moje auto z koncernu tego producenta i mam nadzieje że dzięki forum dowiem się wielu rzeczy na temat tej o to marki, a w szczególności wyżej wymienionych modeli.
Aktualnie jestem w posiadaniu Hondy Civic Type R.
Pozdrawiam
Arek
morfeusz
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2015, o 21:26
Model Lexusa: IS F - w planach
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: morfeusz »

Witam,
Zgodnie z dobrym obyczajem wpałem się przywitać. Obecnie jeżdżę SAABem 9-5 Aero, ale już za rok mam zamiar przesiąść się na IS-Fa. Zachorowalem na to auto i nie pomagają żadne terapie :). Mam nadzieję, że znajdę tu garść niezbędnej wiedzy, na co zwrócić uwagę przed zakupem.
Ancymonek
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 7 lip 2015, o 20:57
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Ancymonek »

Witam, jestem Ancymonek, stałem się własnie posiadaczem "oldschoolowego" GS 430 z roku 2002 :mda: Nie wiem jeszcze w jakim jest dokładnie stanie ale to zweryfikuje czas. Wiem natomiast że wytrzęśliśmy go w stacji kontroli pojazdów na trzepakach 2 razy + dokładne oględziny i wynik pozytywny, a nawet bardzo dobry. Tak czy siak, zaczynam od wymiany rozrządu, oleju, filtrów i oleju w skrzyni biegów. Aa, no i nowe oponki. Na pewno będę potrzebował porad i informacji za które z góry dziękuję. :biggrin2:
Radek09
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2015, o 21:26
Model Lexusa: is200
Skąd:: tłuszcz
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Radek09 »

Witam jestem posiadaczem lexusa is 200 już prawie od pół roku ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony :biggrin2: teraz zdecydowałem się zawitać na waszym forum czasem po prostu przyda się fachowa rada. :piwko:
lokuus
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2015, o 10:52
Model Lexusa: xc544
Skąd:: leszno
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: lokuus »

witam wszystkich użytkowników forum :pijak:
Lexmmarek
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2015, o 13:06
Model Lexusa: Gs 300 MkII
Skąd:: brzesko
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Lexmmarek »

Witam wszystkich.. Jestem posiadaczem lexus gs 300 mkII forum znalazłem ponieważ szukałem ciekawostek na temat tego auta :D
Awatar użytkownika
kubek4948
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2015, o 09:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: RDM
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: kubek4948 »

Witam wszystkich serdecznie ;)
Awatar użytkownika
mandaryn70
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2015, o 12:57
Model Lexusa: ES300
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: mandaryn70 »

Witam z Łodzi :) od niedawna posiadacz ES300 :) Pełnoletniego :hobby:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości