Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
toszy
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:34
Model Lexusa: LS400 '99
Skąd:: Złotoryja
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: toszy »

Witam serdecznie!
Macio241
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, o 09:37
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Macio241 »

Witam, właśnie stałem się posiadaczem mojego pierwszego lexusa i mam nadzieję że dzięki forum będę miał na jego temat dużo większą wiedzę :)
Kaizen
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, o 01:00
Model Lexusa: IS300 Sport Cros
Skąd:: Pierwoszyno
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Kaizen »

Witam Serdecznie,
Z marką Lexusa jestem związany zawodowo od 2005 roku a podejście Japończyków do tworzenia, kreowania i projektowania nowinek technicznych przekłada się często na życie codzienne. Miałem przyjemność być na kilku szkoleniach zawodowych z inżynierami japońskimi i jest to nietypowe podejście do tematu. W marce Lexus-a zawsze klient jest najważniejszy i to właśnie dlatego każdy z nas posiadaczy lexusa jest tak bardzo do niego przywiązany i zadowolony z jego posiadania. Sam posiadałem już IS200, RX300 a teraz od roku wymarzony IS300 w wersji SportCros. Plany na rozwój auta? Wydaje mi się że marka zobowiązuje a każdy z modeli jest idealny tylko wtedy gdy jest oryginalny.
Pozdrawiam Tomek
Grzesio
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, o 09:27
Model Lexusa: GS II 430
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Grzesio »

Witam wszystkich
Wlasnie nabylem GS II 430
Skroban
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, o 09:30
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Skroban »

Witam serdecznie :)
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Lexusa IS 250, co za maszyna, zakochałem się :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Witam nowych uzytkownikow i zapraszam wszystkich na zlot w maju!
Robo21
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, o 12:57
Model Lexusa: Szukam IS300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Robo21 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Od niedawna rozglądam się za Lexusem IS mk1. W szczególności po głowie chodzi mi IS300 w kombi.
Matys27
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, o 18:50
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Galway
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Matys27 »

witam wszystkich. Mateusz jestem a latam is250 sport 2006rok do ktorego przesiadłem się z is200 :) nie da się uwolnić od tej marki jak już raz do tego wsiądziesz. Chyba nic oprócz wydechu bym w tym samochodzie nie dotykał ;) pozdrówki
makomarecki
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2017, o 21:27
Model Lexusa: is250
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: makomarecki »

Witam.
Witałem się już wcześniej ,jako poszukiwacz,teraz już od 8-go marca szczęśliwy posiadacz lexusa IS 250,kolor czarny wersja Prestige 2007 rok,auto z Brna w dobrym stanie,teraz u mechanika ,dynamiczna wymiana w skrzyni biegów ,olej w silniku,filtry i jazda!
Piękny, nie chce się z niego wysiadać zwłaszcza jak odpalę Levinsona.
Było to moje 4 podejście i jeżeli ktoś szuk,a to polecam poszukać sobie sprawdzonego eksperta samochodowego,uchroniło mnie to przed zakupem gniota.
Ten z Krakowa fachowiec pełną gębą (samochód kupiony pod Krakowem i tam znalazłem eksperta) mogę dać namiary.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Klata
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, o 11:44
Model Lexusa: RC F
Skąd:: Opolszczyzna
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Klata »

Witam,
mam na imię Krzysztof, jestem z Opolszczyzny od stycznia jestem posiadaczem Lexusa RC F w kolorze Lava Orange. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki LEXUS.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości