Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Awatar użytkownika
Niezniszczalny600
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2015, o 16:45
Model Lexusa: Is 250
Skąd:: Kielce
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Niezniszczalny600 »

Witam wszystkich :biggrin2: .Od miesiaca posiadam IS250 ijestem zadowolony (jak na razie) :D
Pozdrawiam.
icek25
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2015, o 21:09
Model Lexusa: is
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: icek25 »

Witam wszystkich użytkowników tego forum i fanów japońskiej techniki. Mam na imię Mateusz i jestem ze Szczecinn. Planuje zakup lexusa is pierwszej generacji i mam nadzieje otrzymać obszerna informacje na jego temat oraz zakupu tego autka :)
danielleconti
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2015, o 13:11
Model Lexusa: is
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: danielleconti »

Witam wszystkich forumowiczów!
Paweł z okolic Wałbrzycha, obecnie poszukujący Lexusa.
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: margolll »

Czesc, mam na imie Marcin, od miesiaca posiadacz Lexa IS300 :puchar:
Marchosias
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2015, o 23:38
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pabianice
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Marchosias »

Cześć,

mam na imię Miłosz, jestem z Pabianic koło Łodzi, od niedawna jestem posiadaczem rudego (aztec fire ?? :podziw: ) :LEXUS: Is200, wcześniej samochód użytkownika "chairles".
Jest parę rzeczy do roboty, ale myślę że będę zadowolony.
:zryw:
Pozdrawiam.
romcio
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2015, o 10:48
Model Lexusa: is250
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: romcio »

Witam wszystkich i pozdrawiam lexo-manow :ok: :ok:
Awatar użytkownika
Tudirk
Lex user
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2015, o 19:08
Model Lexusa: IS300 AWD 3.5 V6
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Witam!

Post autor: Tudirk »

Witam Was. Obecnie jestem posiadaczem Toyoty Corolli a moim kolejnym musi być IS200 lub IS300 z silnikiem 1jz lub 2jz. Musi być. Dlatego obserwuje ogłoszenia. Zarejestrowałem się na forum i ucze się jak być świadomym kierowcą tego wspaniałego samochodu. Mam nadzieje, że z Waszą pomocą wszystko pójdzie perfekcyjnie. :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
mrtako
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2015, o 19:40
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: mrtako »

Witam serdecznie,

Jeszcze bez lexusa, ale mam nadzieję, że dzięki forum, znajdę coś dla siebie.

Pozdrawiam,
MrTako
PremiumMoto.pl
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, o 22:01
Model Lexusa: RC-F
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: PremiumMoto.pl »

Cześć,

Nie ma Lexa, ale wieloma jeździłem.

Prowadzę blog http://PremiumMoto.pl - pierwszy w Polsce blog poświęcony samochodom klasy premium - gdzie znajdziecie wiele publikacji o Lexusach i chyba najlepsze zdjęcia nowych Lexów w sieci.

W testach staram się rzeczowo opisywać nowe modele, tak aby testy były jak najbardziej użyteczne dla czytelników.
W miarę możliwości służę też pomocą w pytaniach dotyczących nowych systemów i patentów w Lexusach. Jeżeli zastanawiacie się do czego warto dopłacić, a do czego nie, to pytajcie śmiało.

Dla mniej cierpliwych: http://premiummoto.pl/lexus

Pozdrawiam
Michał Sztorc
PremiumMoto.pl
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Raven377 »

Witam forumowiczów. :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
Na imię mam Rafał, pochodzę z Tomaszowa Maz i jestem właścicielem trzeciego już z kolei lexusa. Na forum wasze trafiłem zupełnie przypadkiem i zastanawiam się czemu tak późno. Traktuje to jako poważne niedopatrzenie z mojej strony bo to kopalnia wiedzy którą musiałem nabyć gdzie indziej :).

Przygodę z tą marką rozpocząłem w 1998 r kupując LS400 z 1992 r. Świetne auto, jeździłem nim prawie 5 lat niestety wypadek na autostradzie i cały tył do wymiany. Sprzedałem rozbitka i nie mając za wiele kasy i czasu w zasadzie z dnia na dzień kupiłem amerykańską wersję ES300 z 94 r. Do LS mu daleko ale nie miałem innej opcji. Pojeździłem nim prawie 3 lata i właśnie parę dni temu stałem się szczęśliwym właścicielem GS300 z 98 r. Dodam że wszystkie trzy były i są zagazowane. W sumie na gazie lesiami zrobiłem ze 200000 km :-) i nigdy się nie zawiodłem.
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości