LEXUS LFA W POLSCE

Jak w temacie wszystkie imprezy o których warto wiedzieć.
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: dygus »

Wstapilem dzisiaj na Wole po pierdołe do Lexika a tam jaka imprezka:) Piękny jest...:) Dziś i jutro taka dziewucha robi profesjonalne zdjęcia za free... Auto ma przejechane 27000 tys km i w srodku wyglada na 200.000!!!! fotel kierowcy przetarty i pękniety powiem Wam że troche to raziło.... Może się czepiam ale... marka zobowiązuje...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: tomekb »

jesli jest to egzemplaz wystawowy z Lexus Europe to pomysl sobie ile razy tam ktos wsiadał i wysiadła mysle ze 1000000razy to minimum
Lex

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: Lex »

dygus pisze:Wstapilem dzisiaj na Wole po pierdołe do Lexika a tam jaka imprezka:) Piękny jest...:) Auto ma przejechane 27000 tys km i w srodku wyglada na 200.000!!!! fotel kierowcy przetarty i pękniety powiem Wam że troche to raziło.... Może się czepiam ale... marka zobowiązuje...
przy mnie w ASO G-D wskoczyła dupeczka na fotel kierowcy z wycwiekowanymi tylnymi kieszeniami w spodniach , przy wysiadaniu zapomniała najpierw podniesc dupke do gory i na luzie wysadla tz. slizgiem po fotelu , zapewne widziales jej dzielo :doh:
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: dygus »

Musiałem być wcześniej:) byłem ok 11... Skorzystałeś z sesji.. obiecywali że do piątku podeślą zdjęcia na maila
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: forest »

Lex pisze:wskoczyła dupeczka na fotel kierowcy z wycwiekowanymi tylnymi kieszeniami w spodniach ...i na luzie wysadla tz. slizgiem po fotelu , zapewne widziales jej dzielo :doh:
cwieki na dupie i w głowie :doh:
SC430 '2002
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: dygus »

siemka. podpowiedz mi... jaki jest dostep zeby wymienic zarowki w halogenach? Zeby wymienic zarowki w lampach tzreba je wyjąc? powiedz mi ze nie... jest to mocno zabudowane plastikami i nie wiem co sie pod nimi kryje... pzdr
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: Ralfx »

dygus pisze:siemka. podpowiedz mi... jaki jest dostep zeby wymienic zarowki w halogenach? Zeby wymienic zarowki w lampach tzreba je wyjąc? powiedz mi ze nie... jest to mocno zabudowane plastikami i nie wiem co sie pod nimi kryje... pzdr
U mnie w LFA wymieniałem żarówki to wyjmowałem całe lampy ale jak nie masz zdolności manualnych to lepiej podjedź do ASO, chłopaki Ci wymienią. Wydając taką kasę na auto na pewno stać Cię też na to że za pare groszy ktoś Ci wymienił i się nie męczyć.
BTW. odezwij się na pw to ustawimy się na Nurburgring :laugh1: :lolek:
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: legato97 »

No dygus juz drugi wlasciwy temat do zapytania wybrales :) zaraz w kosz to....
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: forest »

Ja w swoim LFA już od 10 lat żarówek nie wymieniałem... zresztą pędząc z prędkością światła okazuje się że reflektor to zbędna rzecz :lol:
SC430 '2002
dygus
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is250
Skąd:: grodzisk mazowiecki
Kontakt:

Re: LEXUS LFA W POLSCE

Post autor: dygus »

sorki chlopaki... ostatni post miał iśc na pw... coś mi sie po....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość