* [IS 200\inne] tarcze i klocki hamulcowe - pytanie o se

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

* [IS 200\inne] tarcze i klocki hamulcowe - pytanie o se

Post autor: maxkow »

Witam,
Jako, że szykuję się do zmiany wszystkich tarcz i klocków w moim IS 200, chciałem zapytać Was, na jakim setupie jeździcie i czy jesteście z niego zadowoleni?

Dodatkowo mam zamiar wszystko sam zainstalować, i chciałem zapytać czy jest to skomplikowana sprawa? Wymieniałem już komplet w poprzednim aucie (Honda) więc jakieś tam doświadczenie mam.

Ostatnio edytowany przez czaplon (2010-07-18 15:20:04)
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: * [IS 200\inne] tarcze i klocki hamulcowe - pytanie o se

Post autor: maxkow »

podobno ashiki i mitsuboshi sa rewelacyjne
JA mam zestaw trw i sa srednie

tomekb
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: * [IS 200\inne] tarcze i klocki hamulcowe - pytanie o se

Post autor: maxkow »

Z ogólnodostępnych, wielkiego wyboru nie ma. Ja mam u siebie na przodzie tarcze brembo, a klocki Greddy. Z tyłu TRW klocki i tarcze oryginal. Z bardziej customowych jest EBC i Hawk i chyba DBA. Szkoda ze Ferodo nie robi serii DS do Is,a.

Ostatnio edytowany przez dv24v (2010-07-18 23:57:22)
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości