Butla gazowa

Wybór instalacji, pomoc techniczna, oraz wszystkie informacje związane z zakładaniem LPG do Lexusa IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Butla gazowa

Post autor: DanLexus »

Witam!
Jaką największą butle można uchnąć w IS300 SC w miejscu koła zapasowego? Ile wchodzi brutto i jakie ma wymiary?
Supras are just a hatchback SC300
kale
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 9 maja 2014, o 23:18
Model Lexusa: brak jeszcze, narazie Toyota
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: kale »

Z tego co pamiętam to Yarecki pisał kiedyś, że wcisnął 67l czyli ok. 55l netto. Poszukaj w jego postach.
Awatar użytkownika
matii_88
Lex user
Posty: 126
Rejestracja: 25 mar 2015, o 13:00
Model Lexusa: Lexus IS300 SC
Skąd:: Poznań/Toruń
Lokalizacja: Poznań/Toruń
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: matii_88 »

Ja mam butle 67 L w kole, wchodzi maksymalnie 56 L. Wymiary butli to 630/270.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: DanLexus »

matii_88 pisze:Ja mam butle 67 L w kole, wchodzi maksymalnie 56 L. Wymiary butli to 630/270.
Ale tobie chyba dźwiga podłogę w bagażniku o ile dobrze pamiętam - a tego chciałbym uniknąć. Już teraz wózek dla dziecka nie bardzo chce się zmieścić, a co dopiero gdybym zmniejszył pojemność bagażnika :mda:
Supras are just a hatchback SC300
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: Yarecki »

DanLexus pisze:
matii_88 pisze:Ja mam butle 67 L w kole, wchodzi maksymalnie 56 L. Wymiary butli to 630/270.
Ale tobie chyba dźwiga podłogę w bagażniku o ile dobrze pamiętam - a tego chciałbym uniknąć. Już teraz wózek dla dziecka nie bardzo chce się zmieścić, a co dopiero gdybym zmniejszył pojemność bagażnika :mda:
Dokładnie 630/270 to masakra na wysokość ale znacznie łatwiej ją włożyć :pijak:
Da się zapakować 650/250 która będzie miała tę samą pojemność a będzie 2 cm niższa co i tak jest jak dla mnie maksimum akceptowalności.
Awatar użytkownika
matii_88
Lex user
Posty: 126
Rejestracja: 25 mar 2015, o 13:00
Model Lexusa: Lexus IS300 SC
Skąd:: Poznań/Toruń
Lokalizacja: Poznań/Toruń
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: matii_88 »

Yarecki pisze:
DanLexus pisze:
matii_88 pisze:Ja mam butle 67 L w kole, wchodzi maksymalnie 56 L. Wymiary butli to 630/270.
Ale tobie chyba dźwiga podłogę w bagażniku o ile dobrze pamiętam - a tego chciałbym uniknąć. Już teraz wózek dla dziecka nie bardzo chce się zmieścić, a co dopiero gdybym zmniejszył pojemność bagażnika :mda:
Dokładnie 630/270 to masakra na wysokość ale znacznie łatwiej ją włożyć :pijak:
Da się zapakować 650/250 która będzie miała tę samą pojemność a będzie 2 cm niższa co i tak jest jak dla mnie maksimum akceptowalności.
Ale chyba w tym wypadku i tak będzie musiał coś zrobić z wnęką na koło zapasowe bo inaczej będzie wystawać butla ponad krawędź.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Butla gazowa

Post autor: DanLexus »

To trzeba powalczyć z tą 650/250.
W przyszłym tygodniu po długim oczekiwaniu instalka LPG zagości pod maską. Jestem bardzo ciekaw efektów technicznych i wizualnych
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje Gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości