Znów przepustnica ... P1128

ODPOWIEDZ
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Znów przepustnica ... P1128

Post autor: medyss »

Witam. Przepustnica znowu daje o sobie znać. Na początku był to błąd P1126, który teraz przerodził się w P1128. Miał ktoś podobny problem? Bo wiem co oznacza ten błąd ale co wymienić w tej przepustnicy żeby w końcu zaczęła chodzić normalnie i nie odcinać mi gazu w mieście? Na początku myślałem że to cewki lecz bo wywalało mi chceck + migające trc off a na kompie tylko taki błąd pokazuje i silnik równo chodzi... Po zgaszeniu i zapaleniu kontrolki nadal się palą ale auto jedzie normalnie. Poza tym do tego zestawu kontrolek zapala się abs i kontrolka hamulca czyli błąd P1126. Wszystkie te błędy są od przepustnicy. Może mi ktoś pomóc czy wymienić oba TPS'y? czy może silniczek przepustnicy, czy jeszcze jakiś inny czujnik? Bo po kupnie używki może się okazać to samo a to trochę denerwująca sprawa bo odcina momentalnie przepustnicę od pedału gazu i auto stoi na 2 tys obr i ani drgnie.. Dokładnie dzieje się to samo co na filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=9tnJJjCAtXo

Pomocy :ireful3:
Awatar użytkownika
Riki
Lex Driver
Posty: 480
Rejestracja: 20 paź 2013, o 23:24
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Krasnystaw
Kontakt:

Re: Znów przepustnica ... P1128

Post autor: Riki »

Miałem takie same objawy kiedyś w is 300 rozebranie przepustnicy nie pomogło okazało się ze była wytarta i błąd pojawiał się przy zamykaniu przepustnicy.
Wymiana jej rozwiązała problem
Części do lexusów
IS 200-300 MK1
IS 220-250 Mk 2
Gs300-430 Mk2 Mk3
Ls 430 ufc 30
ls400 Ufc 20

-silniki
-skrzynie biegów
-el.blacharskie
-wiele innych
Więcje informacji 720 814 923 Lub pW
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości