Jakie czesci pomoc!!!!!!!!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Jakie czesci pomoc!!!!!!!!

Post autor: jordi007 »

Witam
Panowie prosze o pomoc w doborze czesci do lexusa is 200, 99 rok do zawieszenia juz nie chce sie bawic w ciagłe szukanie i zgadywanie.
przymierzam sie do wymiany całego zwaieszenia. bo cos mi ciagle tlucze jak wiezdzam w wieksze dziury to jakbym wogole nie miał powietrza w kołach. Amorki sprwdzone przod 84% tyl 78%. Na szarpalach i sprawdzeniu mechanika lychami nic nie wykazuje wrecz wyglada ze wszystko w bardzo dobrym stanie. Dolne swozenie wachacza wymienione poprzecznego tylnego wymienione che zebrac wszystkie czesci i wymienic całosc co proponujecie mam juz.
tuleje gornego wachacza i swoznie 555

jakie tuleje amortyzatora dolne, poduszka gorna amortyzatora, drozki stabilizatora, tuleje maglownicy coś jeszcze proponujecie ?
Bede wdzieczny za kazda podpowiec, dodam ze robie dla siebie nie na sprzedaz moze ktos ma namiary na poliurateny co pasuja do lexa bo słyszałem ze roznie to bywa
Awatar użytkownika
GOLDI
Lex user
Posty: 207
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 03:44
Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Jakie czesci pomoc!!!!!!!!

Post autor: GOLDI »

ogolnie z szarpakani i stacjami diagnostycznymi jest tak ze jeden na dziesiec wylapie np tlukacy sie stabilziator : tj tuleje czy laczniki a potrafia one tluc sie bardzo na nierownosciach poprzecznych...


z doswiadczenia przekonalem sie ze te ich testy sprawnosci amrotzyatorow sa wuja warte :) niejednokrotnie stacja pokazala ponad 70% skutecznosci a amortyzator był juz dawno wylany i latał jak żyd po pustym sklepie ;)

zwróc uwage jeszcze czy nie tłuczą Ci się przypadkiem zaciski
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Jakie czesci pomoc!!!!!!!!

Post autor: blue »

Jedź do mechanika i niech łyżką posprawdza każdą tuleję. To chyba jedyna dobra metoda.
Potwierdzam to, co kolega wyżej napisał o stacjach diagnostycznych - nie pokażą realnego zużycia amortyzatorów a co dopiero wielowahacza.
Jeśli przymierzasz się do grubszej roboty z zawieszeniem, to kupuj od razu poliuretany. Nie są wiele twardsze od gumy a trwałość o wiele większa.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Jakie czesci pomoc!!!!!!!!

Post autor: DanLexus »

Może lepiej zregenerować całość. Wiem że kilku chłopaków z forum już takie zabiegi stosowało i są zadowoleni. Napisz np do Yareckiego; on na pewno miał taki zawias na sprzedaż
Supras are just a hatchback SC300
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości