wymiana oleju w skrzyni automatycznej łódź GDZIE

ODPOWIEDZ
szy_a
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 26 wrz 2015, o 06:21
Model Lexusa: IS00
Skąd:: Łódź
Kontakt:

wymiana oleju w skrzyni automatycznej łódź GDZIE

Post autor: szy_a »

Może rozwieję jakieś wątpliwości, co do miejsca gdzie w Łodzi można wymienić dynamicznie olej w automatycznej skrzyni biegów.

Dzisiaj odebrałem samochód z warsztatu a w zasadzie manufaktury po wymianie oleju w automatycznej skrzyni. Firma Automanufaktura Łódź Siewna.
Nazwa jak dla mnie zgodna z wykonywanymi naprawami.
Czemu - już piszę:
-samochód zostawiony na 2 dni!!!!!!! :dash:
-zwłoka usprawiedliwiana złym modelem filtra oleju w skrzyni dowiezionym przez dostawcę, mimo że sprawdzali kilka dni wcześniej jaki potrzebny (akurat u mnie 406)
-olej zalany dynamicznie ze starym filtrem oleju a na koniec wymiana filtra i dolanie ubytku przez bagnet - fajna kolejność profesjonalistów
-doliczenie do ceny kwoty 100 zł za wymianę ze swoim materiałem czyli olejem (jakieś kuriozum)
-pracują do godziny 17tej - sam wykonuję tel po 14tej bo wiadomo - korki w Łodzi, więc muszę zdążyć przed 17 (czytaj brak kontaktu)

Dodam, że prosiłem o zerknięcie w zawieszenie z przodu ale już odpuściłem bo nie są w stanie wyrobić się z wymianą oleju a co dopiero z jakąś naprawą.
Oczywiście brak paragonu i pewnie zaraz wyskoczyli by z doliczeniem do całej kwoty VAT ale jutro zadzwonię i poproszę więc napiszę dalej jak to wyszło.
A na domiar złego na tak fachowo wykonaną robotę mam założone ramki rejestracyjne z ich reklamą, co zauważyłem dopiero pod blokiem. Oczywiście nikt mnie o możliwość założenia takowej nie pytał. Jako klient NIEZMIERNIE ZADOWOLONY z wykonanej usługi jutro zadzwonię jeszcze raz i dopytam o paragon i ramkę.
NIE POLECAM!!!!!!!
Awatar użytkownika
KowaLazer
Lex Driver
Posty: 382
Rejestracja: 22 gru 2013, o 15:37
Model Lexusa: is200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: wymiana oleju w skrzyni automatycznej łódź GDZIE

Post autor: KowaLazer »

POLECAM
Henryk Jakusik Motorsport.
Pomorska 286
Robiłem tam lexa , wyjeżdżają z tego garażu grube projekty , właściciel ma min. evolution III i UWAGA :d PUNTO z napędami od Lancii Delty 400+ - jego dzieło .
Praktycznie cały łódzki JDM SQUAD tam zrobi samochody.
Sam śmigał AE86,SKYLINE'AMI i innymi mega ciekawymi cackami .
Zna się na rzeczy. Jak będzie miał czas, obsłuży . O ile będzie miał :D
https://www.facebook.com/jakusik.motorsport?fref=ts
f1sylwek
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 5 sty 2016, o 13:06
Model Lexusa: RC
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: wymiana oleju w skrzyni automatycznej łódź GDZIE

Post autor: f1sylwek »

Panowie poszukuję pomocy na cito! Miał ktoś może styczność z warsztatem Olech-Service przy ul.Olechowskiej http://www.moto-uslugi.com/warsztaty/lo ... ilnikowego ? Chodzi mi konkretnie o wymianę oleju silnikowego, jak cenowo to się kształtuje w Łodzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość