Problem z AFS OFF

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
rocki65
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2015, o 16:20
Model Lexusa: Lexus RX400H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Problem z AFS OFF

Post autor: rocki65 »

Witam, zmieniłem żarnik /OSRAM/ w ksenonie w RX 400h'06 i lampa świeci się , ale pojawia się migoczący komunikat AFS OF. Lampy po uruchomieniu zapłonu działają prawidłowo lewo- prawo, ale komunikat jest.Oczywiście wyłączanie ani włączanie przyciskiem na desce nic nie daje. Proszę o pomoc lub gdzie w W-wie lub w okolicach Bródna, Pragi czy Legionowa podjechać???
młodyrl
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, o 11:15
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Sanok
Kontakt:

Re: Problem z AFS OFF

Post autor: młodyrl »

Czy poradziłeś sobie z tym problemem AFS oFF ? Mam od jakiegoś czasu ten sam problem w RX400h i nie mogę go rozwązac, zdarza się ze uda się uruchomić auto i światła zadziałają prawidłowo i nie ma na wyswietlaczu komunikatu ale obecnie problem się już tak nasilił ze za każdym odpaleniem nie mam prawidłowo działających skrętnych reflektorów. Prosźe o informacje kto i jak Ci pomógł.
młodyrl
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, o 11:15
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Sanok
Kontakt:

Re: Problem z AFS OFF

Post autor: młodyrl »

rocki65 pisze:Witam, zmieniłem żarnik /OSRAM/ w ksenonie w RX 400h'06 i lampa świeci się , ale pojawia się migoczący komunikat AFS OF. Lampy po uruchomieniu zapłonu działają prawidłowo lewo- prawo, ale komunikat jest.Oczywiście wyłączanie ani włączanie przyciskiem na desce nic nie daje. Proszę o pomoc lub gdzie w W-wie lub w okolicach Bródna, Pragi czy Legionowa podjechać???
Czy poradziłeś sobie z tym problemem AFS oFF ? Mam od jakiegoś czasu ten sam problem w RX400h i nie mogę go rozwązac, zdarza się ze uda się uruchomić auto i światła zadziałają prawidłowo i nie ma na wyswietlaczu komunikatu ale obecnie problem się już tak nasilił ze za każdym odpaleniem nie mam prawidłowo działających skrętnych reflektorów. Prosźe o informacje kto i jak Ci pomógł.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Problem z AFS OFF

Post autor: Nemo 77 »

Wątpię żeby dał jakąś odpowiedź.Ostatnia wizyta w listopadzie 2015r :) Jeden post z problemem.Jak rozwiązał to już zapomniał poradzić.
Awatar użytkownika
szwed
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 2 maja 2016, o 19:45
Model Lexusa: RX 450h F
Skąd:: Skåne
Kontakt:

Re: Problem z AFS OFF

Post autor: szwed »

Widzę, że częsta przypadłość RX400 tez tak miałem.
W moim przypadku działo się to w szczególności jak padał deszcz!
I myśle, że było to spowodowane czujnikiem pozycjonowania ksenonow.
Czytałem ze pomaga rozkręcenie i czyszczenie.
Sam nie zdążyłem tego sprawdzić bo sprzedałem go takiego ale osoba kupująca powiedziała, że będzie to naprawiać a jesteśmy w stałym kontakcie wiec jak go naprawi to postaram się nie zapomnieć i napisze co i jak. :dance3:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości