ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
wojtas2
Lex user
Posty: 130
Rejestracja: 9 cze 2014, o 14:23
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Polska
Kontakt:

ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: wojtas2 »

Montował ktoś takie żarówki lub może coś o nich powiedzieć czy sa warte zakupu ?http://allegro.pl/zarowki-osram-hb4-nig ... 94551.html
ma3x998
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 18 sty 2011, o 16:41
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Lublin
Lokalizacja: Lublin nad Bystrzycą
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: ma3x998 »

Używam u Siebie. Drogi gips. Świecą super i naprawdę polecam. Mankament jest taki że mają bardzo krótką żywotność. Po około 6 miesiącach świecą już zdecydowanie słabiej a po 8 do 9 miesiącach szlak je trafia i się przepalają. Taka już natura wzmocnionych żarówek. Zwój jest cieńszy żeby świecił jaśniej a przez to bardziej wrażliwy na wibracje i mniej żywotny. Ja zazwyczaj zakładam komplet na jesieni i do wiosny wytrzymują okres zimowy gdzie w nocy jeździ się więcej w ciemności. Do kolejnej jesieni dojeżdżam na zwykłych których parę używam już 6 lat. W tym czasie wzmocnionych nie ważne czy osramów czy Philipsów zajeździłem już z 4 komplety. Pozdro. PS: Różnica w jasności w porównaniu ze zwykłymi jest naprawdę duża. I mają bardzo ładne białe światło...
Awatar użytkownika
JareCky
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 14:33
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: JareCky »

Ja jeżdżę na OSRAM COOL BLUE, świecą super jasno i dają intensywne białe światło.
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: bulikcbr »

Ja się ostatnio zastanawiałem co u mnie świeci bo o dziwo wyjątkowo ładnie i daleko świeci i okazało się że mam założone oryginalne z 2001 roku coś takiego http://www.ebay.com/itm/98-99-00-Ford-C ... &vxp=mtr.Z tego cos się orientowałem to są też mocniejsze i pseudo kseno np
ale oczywicie żywotność krótsza ale firma jak najbardziej godna polecenia skoro wytrzymały u mnie 14 lat i dalej swiecą.
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: kupiec1985 »

ja już drugą zimę jadę na osram Night Breaker unlimited i jak na razie odpukać jest super
choć po zakupie reklamowałem bo po tygodniu jedna żarówka poległa , ale bez problemu wymienili mi na nowy komplet .
od kilku lat w rożnych samochodach jakie miałem montuje tego typu i tej firmy żarówki i zawsze byłem zadowolony.
słaba widoczność jest tylko wtedy kiedy się ściemnia lub robi jasno kiedy na ziemi jest ciemno a niebo jest jasne ale to wtedy większość żarówek polega
natomiast czyste klosze , poprawnie ustawione reflektory i jest świetnie jeśli chodzi o ciemną noc i jazdę na nieoświetlonej drodze
ze swojej strony polecam tym co robią przebiegi w nocy
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: madkiw »

JareCky pisze:Ja jeżdżę na OSRAM COOL BLUE, świecą super jasno i dają intensywne białe światło.
Też używam tych i mogę polecić, świecą ładnie na biało.
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: dzida »

ja też ostatnio założyłem OSRAM COOL BLUE i też jestem zadowolony z efektu u barwy światła. Poprzednio miałem oryginały ale widać, że po 15 latach spadłą skuteczność
wojtas2
Lex user
Posty: 130
Rejestracja: 9 cze 2014, o 14:23
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: wojtas2 »

bulikcbr pisze:Ja się ostatnio zastanawiałem co u mnie świeci bo o dziwo wyjątkowo ładnie i daleko świeci i okazało się że mam założone oryginalne z 2001 roku coś takiego http://www.ebay.com/itm/98-99-00-Ford-C ... &vxp=mtr.Z tego cos się orientowałem to są też mocniejsze i pseudo kseno np
ale oczywicie żywotność krótsza ale firma jak najbardziej godna polecenia skoro wytrzymały u mnie 14 lat i dalej swiecą.
Te z pierwszego linka rok temu musiałem wymienić bo mi się spalily, nie chcę mi sie wieżyc że tyle lat mogłby świecić...
ciech
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 29 lip 2013, o 02:03
Model Lexusa: IS
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: ciech »

żarówki Osrama to top of the top moim zdaniem. Ale warto po zakupie sprawdzić rzetelność sprzedawcy i wklepać numerki na www.osram.com/trust by mieć pewność że kupilo się produkt najlepszej jakości.
wojtas2
Lex user
Posty: 130
Rejestracja: 9 cze 2014, o 14:23
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI OSRAM HB4 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110%

Post autor: wojtas2 »

Właśnie zakończyły swój żywot wytrzymały 15 000km.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości