Problem z tylnym zawieszeniem gs mk2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Problem z tylnym zawieszeniem gs mk2

Post autor: ghostmateus »

Witam
Jak w temacie mam problem z tylnym zawieszeniem. :mad: Po wymianie na gwint zaczęły się stuki w tylnym zawieszeniu z początku niewielkie z czasem coraz bardziej się nasilały. Na początku stuki było słychać na gwałtownych dziurach (gdy koło opadało) oraz gdy koło pracowało na boki (koleiny). Zdiagnozowaliśmy z mechanikiem uszkodzone tuleje pływające z obu stron, część stuków została zlikwidowana jeżeli chodzi o boczne ruchy. Pozostaje kwestia tych stuków przy opadającym kole. Co może być przyczyną bo dźwięk jest naprawdę intensywny. Gwint jest skręcony poprawnie nie ma luzów na górnym mocowaniu oraz na dole w oczku. Teraz będę wymieniał tuleje w wahaczu wzdłużnym bo są nieco ponadrywane i będę chyba musiał wymieniać po kolei puki nie znajdę winnego :blush:

Dlatego chciałbym zapytać czy gdybym potrzebował wymienić górny sworzeń czy jestem wstanie zrobić to tak aby wymienić sam sworzeń czy potrzeba cały wahacz? Na allegro znalazłem same sworznie do wymiany, ale patrząc się na wahacz nie widzę takiej możliwości mimo że numery zgadają się z katalogiem (poprawcie mnie jeżeli się mylę). :scratch:

Link do sworznia i co powiecie o firmie http://allegro.pl/sworzen-wahacza-tyl-g ... 86488.html

Z góry dzięki za pomoc :crazy:
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Problem z tylnym zawieszeniem

Post autor: Yarecki »

Mam cały kompletny tył zawieszenie po regeneracji, wahacze jak nowe.
Jeśli zainteresowany zapraszam na PW lub tel z podpisu :pijak:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości