1UZ-FE koszty i dostępność kompletu

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
94johnny
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 gru 2015, o 00:24
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Łódź
Kontakt:

1UZ-FE koszty i dostępność kompletu

Post autor: 94johnny »

Dzień dobry, Panowie. W moim amerykańskim aucie padł mi silnik, myślę o włożeniu czegoś innego. Szukając alternatyw trafiłem na 1UZ-FE i z miejsca ten pomysł mi się spodobał, teraz badam jego wykonalność i robię rozeznanie w kosztach, na razie samego kompletu do swapa. Podejrzewam, że takie pytania już padały, jednak nigdy nie interesowałem się tą japońską stroną motoryzacji i póki co nie znalazłem jeszcze w internecie konkretnych odpowiedzi na moje pytania. Na allegro rozstrzał cenowy jest spory, a i pewnie kupując wszystko na raz, zapłaciłbym trochę mniej.
Z jakimi kosztami muszę się liczyć przy kupnie tego silnika wraz z całym jego osprzętem i skrzynią biegów? Interesuje mnie zarówno pierwsza generacja jak i VVTI - tu chyba będzie jakaś większa różnica?

Dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Riki
Lex Driver
Posty: 480
Rejestracja: 20 paź 2013, o 23:24
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Krasnystaw
Kontakt:

Re: 1UZ-FE koszty i dostępność kompletu

Post autor: Riki »

94johnny pisze: Z jakimi kosztami muszę się liczyć przy kupnie tego silnika wraz z całym jego osprzętem i skrzynią biegów? Interesuje mnie zarówno pierwsza generacja jak i VVTI - tu chyba będzie jakaś większa różnica?
Jeśli szukasz UZ-ów to mam Kilka sztuk :)
Ceny uzależnione od przebiegu,oscyluje to w okolicach 4 tys szczegóły wysłałem ci na pw
Części do lexusów
IS 200-300 MK1
IS 220-250 Mk 2
Gs300-430 Mk2 Mk3
Ls 430 ufc 30
ls400 Ufc 20

-silniki
-skrzynie biegów
-el.blacharskie
-wiele innych
Więcje informacji 720 814 923 Lub pW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości