400h

Wszystkie inne dyskusje na temat LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kawszyn
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 9 sie 2014, o 00:18
Model Lexusa: jest Accord i Soul
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

400h

Post autor: kawszyn »

da sie zagazowac hybryde?
jesli tak, to czy fakt, ze mamy tu uklad hybrydowy, nie jest obojetny na LPG?
silnik benzynowy 3.3 ponoc fajnie znosi instalacje....no ale jak to jest z tym ukladem?:)
pytania moze i laickie, ale widuje takie przypadki na allegro itd i nie chce mi sie wierzyc wlasnym oczom. przeciez to powinno jezdzic za grosze:)
only JDM
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: dS »



Jak widać na filmach powyżej jest to możliwe, pytanie tylko ile to będzie kosztowało i czy będzie to opłacalne
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: Yarecki »

kawszyn pisze:da sie zagazowac hybryde?
jesli tak, to czy fakt, ze mamy tu uklad hybrydowy, nie jest obojetny na LPG?
silnik benzynowy 3.3 ponoc fajnie znosi instalacje....no ale jak to jest z tym ukladem?:)
pytania moze i laickie, ale widuje takie przypadki na allegro itd i nie chce mi sie wierzyc wlasnym oczom. przeciez to powinno jezdzic za grosze:)
Da się ale nie każdą.
Poza tym RX400H nie jeździ za grosze.
Miałem okazję tym jeździć i spala to ja dla mnie masakrycznie duże ilości noPB, z wiekiem spadek sprawności Acu hybrydowych tylko podniesie spalanie noPB.
Zdecydowanie według mnie bardziej racjonalnym rozwiązaniem jest zakup wersji spalinowej tylko i zagazowanie, wtedy jest miejsce na zbiornik i po kłopocie.
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 450
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: Damian91 »

Yarecki pisze:
kawszyn pisze:da sie zagazowac hybryde?
jesli tak, to czy fakt, ze mamy tu uklad hybrydowy, nie jest obojetny na LPG?
silnik benzynowy 3.3 ponoc fajnie znosi instalacje....no ale jak to jest z tym ukladem?:)
pytania moze i laickie, ale widuje takie przypadki na allegro itd i nie chce mi sie wierzyc wlasnym oczom. przeciez to powinno jezdzic za grosze:)
Da się ale nie każdą.
Poza tym RX400H nie jeździ za grosze.
Miałem okazję tym jeździć i spala to ja dla mnie masakrycznie duże ilości noPB, z wiekiem spadek sprawności Acu hybrydowych tylko podniesie spalanie noPB.
Zdecydowanie według mnie bardziej racjonalnym rozwiązaniem jest zakup wersji spalinowej tylko i zagazowanie, wtedy jest miejsce na zbiornik i po kłopocie.
Której? RX300? 350? Nie ma problemów z ich gazowaniem? Orientujesz się mniej więcej w kosztach instalacji?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: Yarecki »

Damian91 pisze:
Yarecki pisze:
kawszyn pisze:da sie zagazowac hybryde?
jesli tak, to czy fakt, ze mamy tu uklad hybrydowy, nie jest obojetny na LPG?
silnik benzynowy 3.3 ponoc fajnie znosi instalacje....no ale jak to jest z tym ukladem?:)
pytania moze i laickie, ale widuje takie przypadki na allegro itd i nie chce mi sie wierzyc wlasnym oczom. przeciez to powinno jezdzic za grosze:)
Da się ale nie każdą.
Poza tym RX400H nie jeździ za grosze.
Miałem okazję tym jeździć i spala to ja dla mnie masakrycznie duże ilości noPB, z wiekiem spadek sprawności Acu hybrydowych tylko podniesie spalanie noPB.
Zdecydowanie według mnie bardziej racjonalnym rozwiązaniem jest zakup wersji spalinowej tylko i zagazowanie, wtedy jest miejsce na zbiornik i po kłopocie.
Której? RX300? 350? Nie ma problemów z ich gazowaniem? Orientujesz się mniej więcej w kosztach instalacji?
Tak oba są do gazu.
350 sam na dniach gazował będę. Szczegóły na telefon jak chcesz to śmiało dzwoń.
Awatar użytkownika
AdamZet
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2015, o 19:34
Model Lexusa: Rh400h
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: AdamZet »

Witajcie

Ja swego 400h zagazowałem. Najpierw poszedł na testy a następnie do warsztatu. Rok czasu juz siedzi instalacja ale jest ok. Zainstalowałem 2 reduktory bo przy jednym nie dostawałby tyle mocy ile potrzeba. Problem jest tylko w samym zamontowaniu. Mało miejsca pod maską ze względu na to, że to hybryda.
Awatar użytkownika
Niemen82
Lex user
Posty: 240
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 20:04
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: Niemen82 »

AdamZet pisze:Witajcie

Ja swego 400h zagazowałem. Najpierw poszedł na testy a następnie do warsztatu. Rok czasu juz siedzi instalacja ale jest ok. Zainstalowałem 2 reduktory bo przy jednym nie dostawałby tyle mocy ile potrzeba. Problem jest tylko w samym zamontowaniu. Mało miejsca pod maską ze względu na to, że to hybryda.

Jak wygląda teraz spalanie i jaki koszt instalacji jeżeli można wiedzieć ??
don't be sad because of people - they will all die
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: DanLexus »

Damian91 pisze:Której? RX300? 350? Nie ma problemów z ich gazowaniem? Orientujesz się mniej więcej w kosztach instalacji?
Koszt do rx350 to ok. 4500zł.
W obu przypadkach to pośredni wtrysk paliwa.
Supras are just a hatchback SC300
DarekLEX
Lex user
Posty: 29
Rejestracja: 16 maja 2016, o 15:21
Model Lexusa: rx400h vs gs430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: 400h

Post autor: DarekLEX »

Witam.Posiadam zagazowany egzemplarz rocznik 2007 przebieg podczas montażu 250 tys. Podzespoły. Zbiornik 77 litrów , reduktor KME GOLD ,komputer KING, wtryski valtec. Przejechałem na razie 15 tys km. Problemy były na samym początku strojenie układu ,moment załączania itp. Spalanie miasto PB 9 litrow, gaz 10 litrow .Trasa 11 benzyna 13 litrów gaz . Ostra jazda na autostradzie 170 do 190 więcej nie pojedzie :acute: spalanie 14 litrów gazu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne rozmówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość