[IS 200] Łącznik stabilizatora. FEBI?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

[IS 200] Łącznik stabilizatora. FEBI?

Post autor: dzida »

Dziś nastąpił wstępny montaż poliuretanów, niestety prace zatrzymały się przez niemożliwy do odkręcenia bezinwazyjnie łącznik stabilizatora, w którym obraca się śruba - w ruch pójdzie flex ale trzeba kupić nowe
Pytanie czy ktoś zakładał łączniki FEBI Blistein?
Mam zamiar zakupić na iparts razem z zestawem naprawczym zacisku, bo dosłownie leje mi się płyn - poprzednim razem robotę spierniczył inny mechanik i wyjaśniło mi się dlaczego musiałem robić miesiąc temu dolewkę...
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: [IS 200] Łącznik stabilizatora. FEBI?

Post autor: luki90 »

zazwyczaj w łącznikach jest jeszcze imbus którym trzymasz śrubę, chyba że nie w każdych...
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: [IS 200] Łącznik stabilizatora. FEBI?

Post autor: dzida »

no właśnie w tych (przednich) nie ma albo nic nie dały, bo się mechanik męczył długo, a nie chciał zniszczyć aby nie uziemić mi auta na tydzień

najgorsze, że zostały 2 ostatnie tulejki i przez to 3 do magla, który trzeba zdemontować :lame: - reszta poszła ale stwierdził na podstawie doświadczenia, że górne poliuretany długo nie pociągną w porównaniu do OEM z powodu ruchomej metalowej konstrukcji

Jedyne co stwierdzam, że znacznie lepiej się prowadzi, a połowa roboty jeszcze + słychać lekki stuk
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości