RX - dziwne stukanie w zawieszeniu (pneumatyka)

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
brodi
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 9 lis 2012, o 18:48
Model Lexusa: rx350
Skąd:: Krosno
Kontakt:

RX - dziwne stukanie w zawieszeniu (pneumatyka)

Post autor: brodi »

Sprawa tyczy się Rxa 350 2006 z pneumatyką. Gdy auto jest uniesione, każda drobna przeszkoda, nierówność, powoduje niemiłe stukanie w przednim zawieszeniu. Problemu w ogóle nie ma gdy auto jest w pozycji "normalnej" bądź gdy jest obniżone. Auto u mnie od niedawna i chyba jest to jedyna rzecz która lekko mnie zaniepokoiła. Spotkał się ktoś z tym, a może jest to całkowicie normalne? Z góry dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
markami
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 25 lis 2013, o 22:17
Model Lexusa: Lexus LS430/Toyota Avensis T25
Skąd:: Podlaskie
Lokalizacja: Grajewo
Kontakt:

Re: RX - dziwne stukanie w zawieszeniu (pneumatyka)

Post autor: markami »

Sprawdź amortyzatory czy nie mają wycieku jak wylany to do wymiany lub regeneracji. Sprawdź drążek stabilizujący czy łączniki drążka nie maja luzów, tuleje gumowe drążka czy nie ma luzów, końcówki kierownicze oraz sworzeń wahacza i mocowanie wahacza. I to powinien ci dać odpowiedź. Jaki to odgłos metaliczny czy taki głuchy?

brodi pisze:Sprawa tyczy się Rxa 350 2006 z pneumatyką. Gdy auto jest uniesione, każda drobna przeszkoda, nierówność, powoduje niemiłe stukanie w przednim zawieszeniu. Problemu w ogóle nie ma gdy auto jest w pozycji "normalnej" bądź gdy jest obniżone. Auto u mnie od niedawna i chyba jest to jedyna rzecz która lekko mnie zaniepokoiła. Spotkał się ktoś z tym, a może jest to całkowicie normalne? Z góry dziękuję za pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości