Check engine IS200

ODPOWIEDZ
bluebay02
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:18
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Check engine IS200

Post autor: bluebay02 »

Witam,
Proszę o pomoc w temacie. Dzisiaj w drodze do pracy wyskoczyła mi na desce kontrolka check engine. Z uwagi że było to na autostradzie to nie było gdzie się zatrzymać więc dojechałem w takim stanie do miejsca docelowego .Silnik pracował i nadal pracuje równo w całym zakresie obrotów , nic złego się nie dzieje. Przyjechałem zgasiłem auto ,zapaliłem ponownie , kontrolka nadal się świeci. Nie miałem od prawie roku czasu takiego przypadku aż do dzisiejszego dnia. Skojarzyłem fakt pojawienia się tego komunikatu z ostatnim tankowaniem.... :angry: na stacji na której wogóle nie tankuje a byłem zmuszony bo już było pusto w baku . Stacja znana ( koncern ) ale w tamtych okolicach miałem już przygodę z moim 2 autem na olej napędowy gdzie silnik pracował nierówno. Zatankowałem na innej stacji i problem znikł. Ale do rzeczy ...Czy w okolicach W-wy ktoś z was mógłby mi pomóc podpinając pod kompa ??? Z góry dziękuje za pomoc.
Paweł
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re: Check engine IS200

Post autor: dead_beat »

Mogę się podpiąć ok 18.
bluebay02
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:18
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Check engine IS200

Post autor: bluebay02 »

ok, poszło na PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości