pompa i servo z angola

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

pompa i servo z angola

Post autor: jordi007 »

Panowie posiadam komplet pompy hamulcowej i serva do is 200 tylko ze z angola na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze pompe mozna przełozyc natomiast serwo ma po przeciwnej stronie rurke podcisnienia albo czegos nie znam sie na tyle, wymysliłem ze poprosty przedłuze wezyk ale wczesniej was zapytam czy da rade to złozyc
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: twiti7 »

Nie wiem czy się zmieści ale na pewno wężyki ciśnieniowe można dorobić gdzieś gdzie robią przewody hydrauliki siłowej.
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: medyss »

pompa jest inna, jest dalej odsadzona przez co trzeba wyregulować na serwie EU pedał hamulca a i tak nie będzie sięgać do pompy przez co jest z 1cm luzu na nie wyzywamy na forum hamulca po czym dopiero zaczyna hamować. Jeszcze ze starej pompy musiałem wyciąć takie mosiężne dzyndzelki i je podocinać żeby przewody pasowały bo są inaczej zaprasowane. Napisałem co sam przechodziłem ale ten luz mi nie przeszkadza bo wreszcie mam heble jakie powinny być w takim aucie :) Serwa raczej nie przełożysz, chyba że chcesz się bawić z wężykami to proszę bardzo :) Co do pomp to ogólnie w manualu dopiero się dowiedziałem że były 3 albo 4 rodzaje.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: jordi007 »

O tego sie nie spodziewałem zdołowaliscie mnie, pompe byłem pewny ze da rade czyli niepotrzebnie kupowałem jakis czas temu
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: piotro1227 »

. Ja jestem dzisiaj po zabiegu wymiany pompy z angola do Europy i nic nie wycinalem nic nie regulowałem i wszystko działa jak należy. Układ zalany odpowietrzony i hamuje jak trzeba.
Awatar użytkownika
jordi007
Lex Driver
Posty: 534
Rejestracja: 5 lip 2011, o 15:40
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: jordi007 »

o to super bo po wczesniejszych postach nawet nie zabierałem sie za to, super ze napisałes :pijak:
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: pompa i servo z angola

Post autor: piotro1227 »

Jedyne co zmieniłem to przełożyłem zbiorniczek płynu bo są z innej strony wejścia na przewody. Co do serwa to się nie wypowiem ale po wstępnych oględzinach wychodzi na to ze trzeba przedłużyc jedna rurkę i przełożyc mocowanie do pedała. Przy wymianie samej pompy warto dorobić albo kupic uszczelkę między pąpe a serwo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości