Opis kostki radiowej 18pin

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pele7384
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:55
Model Lexusa: is200 sport
Skąd:: Włoszczowa/Kielce
Lokalizacja: Włoszczowa / Kielce
Kontakt:

Opis kostki radiowej 18pin

Post autor: pele7384 »

Witam, jestem w trakcie robienia moda z tabletem w miejsce fabrycznej nawigacji, a w zasadzie wszystko mam gotowe zostało mi podłączenie tego pod kostkę radiową. :dance3: Znalazłem na forum rozpis kabelków ale od kostki 20-pinowej, moja ma niestety 18 pinów i do takiej nie mogłem znaleźć rozpiski. Nie mam w tym momencie nawet w domu miernika żeby sobie to jakoś samemu sprawdzić więc może ma ktoś rozpisaną kostkę 18pin, dodam że chodzi o tą która jest w pięta z tyłu do fabrycznego radia oczywiście.
Dodatkowo jest jeszcze jedna sprawa, otóż na forum była również rozpiska kostki wychodzącej z nawigacji jednak w moim wypadku nie zgadzają się kolory kabli z tą rozpiską, nie wiem czy się tym sugerować czy to nie ma znaczenia :/ Z góry dziękuję za chęć pomocy :)
https://hurtowniabagart.pl/ - akcesoria meblowe w najlepszych cenach
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Opis kostki radiowej 18pin

Post autor: dzida »

Też miałem ten problem i piny potrzebne do tabletu są w tym samym miejscu (czyt. po brzegach) - brakuje jakiś w środku ;) Wetknij na próbę przewody aby sprawdzić bez miernika czy wszystko działa.
Awatar użytkownika
pele7384
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:55
Model Lexusa: is200 sport
Skąd:: Włoszczowa/Kielce
Lokalizacja: Włoszczowa / Kielce
Kontakt:

Re: Opis kostki radiowej 18pin

Post autor: pele7384 »

Okej mam nadzieję, że wszystko śmignie, jutro sobie to ogarnę, ale jeszcze tylko jedno pytanko czy Tobie też te kolory kabelków wychodzących z nawigacji nie zgadzały się z rozpiską?
https://hurtowniabagart.pl/ - akcesoria meblowe w najlepszych cenach
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Opis kostki radiowej 18pin

Post autor: dzida »

część się nie zgadzała dlatego robiłem to metodą prób i błędów z wtykaniem przewodów w kostkę z rozpiski 20pinowej
Awatar użytkownika
pele7384
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 18 gru 2015, o 17:55
Model Lexusa: is200 sport
Skąd:: Włoszczowa/Kielce
Lokalizacja: Włoszczowa / Kielce
Kontakt:

Re: Opis kostki radiowej 18pin

Post autor: pele7384 »

Oki dzięki wielkie za pomoc bo zabrałem się za to dziś i działa! Niestety szczęście w podwójnym nieszczęściu bo jak zaczął mi działać system podnoszenia tableciku to się okazało, że przez ostatnie kilka mroźnych dni leżąc w aucie rozładował się do zera czego takie baterie nie lubią i w tym momencie próbuje załapać życie pod ładowarką w domu, zapewne skończy w serwisie.. :/ Na domiar złego zdarzył się taki zbieg okoliczności, że po tej operacji odpaliłem Lexa, a ten zaczął pracować nierówno.. świeci się check engine oraz TRC. Mam świeżo założoną instalacje, nie wiem ile mają świece więc jutro będę je sprawdzał, i jakoś to sobie ogarnę. W każdym razie pomogłeś, dzięki jeszcze raz! :)
https://hurtowniabagart.pl/ - akcesoria meblowe w najlepszych cenach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości