[GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
metallixc
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2015, o 22:52
Model Lexusa: GS450h 2007
Skąd:: Katowice
Kontakt:

[GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Post autor: metallixc »

Witam,
gdy kupiłem GS'a odtwarzanie filmów DVD i przeglądanie katalogów z muzyką były odblokowane.
Teraz (chyba po serwisie w Katowicach) odtwarzanie filmów w czasie jazdy o raz przeglądanie katalogów jest zablokowane.

Jest jakiś sposób aby to odblokować?
lgrabek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 cze 2014, o 21:14
Model Lexusa: is220d
Skąd:: Tychy,Oleśnica,londy
Kontakt:

Re: [GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Post autor: lgrabek »

No to pierwsze co bym zrobil to sie zwrocil z powrotem do serwisu i spytal co jest grane i ze chcesz tak jak bylo. Jesli to nie pomoże to poszykaj w necie 'dvd bypass lexus'

Chociaz watpie zeby serwis Ci rozbieral cala konsole zeby ci to poprzestawiac bo yroszke roboty z tym jest. Moze masz gdzies jakis przelacznik do tego bo sa dwie metody zeby obejsc hamulec reczny i ogladac dvd podczas jazdy
metallixc
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2015, o 22:52
Model Lexusa: GS450h 2007
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Post autor: metallixc »

Dzięki za podpowiedź. Poszukałem po necie według Twoich wskazówek. Ta funkcja nazywa się "over ride" jednak próbowałem wszystkie tipy dostępne w necie i nic nie działa. Szukam dalej...

Co do bypassu, nie widziałem żeby coś takiego tam było, a tym bardziej nie wyłączyło by się to po serwisie.
Co do serwisu ASO Katowice lepiej żebym się nie wypowiadał, w skrócie Panowie nic nie wiedzą, zaskoczeni że da się to wyłączyć. Serwisuje tam auta od wielu lat i z 4 pracowników serwisu jeden wydaje się kompetentny do tej pracy. Zastanawiam się czy nie zmienić ASO na Kraków.
lgrabek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 cze 2014, o 21:14
Model Lexusa: is220d
Skąd:: Tychy,Oleśnica,londy
Kontakt:

Re: [GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Post autor: lgrabek »

Wladnie zrobilem to wczoraj u siebie i wszystko działa ok. Plus moge wchodzic w opcje telefonu i zmieniać audio w folderach. Ty masz inny osprzet wiec nie pomoge bardziej
zazul_yo
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 5 lip 2013, o 01:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: ukgggg
Kontakt:

Re: [GS450h] Odtwarzanie filmów w czasie jazdy

Post autor: zazul_yo »

Ale jak "to" zrobiłeś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości