GS 430 MK3 - Problem z otworzeniem drzwi po zamknięciu

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

GS 430 MK3 - Problem z otworzeniem drzwi po zamknięciu

Post autor: superkb »

Witam,
Mam pewien problem.
Nie wiem co się stało ale mój lexus chyba się zamieszał. Zamknąłem normalnie samochód przyciskiem na klamce jak zawsze i gdy po godzinie chciałem otworzyć auto pilotem albo klamką nie reaguje w ogole. Za to da sie normalnie naciskając na przycisk otworzyc bagaznik.. nie wiem co mu jest. Bateria w kluczyku dobra, akumulator nie rozladowany w aucie. Gdy próbowałem otworzyć kluczykiem drzwi to nie otworzył a włączył się alarm. Tak ze wogóle nie da sie dostać do auta.. co radzicie? dodam że jedyne co nietypowe, to wczesniej podczas jazdy pasażerka bawila się przyciskiem zamykania drzwi pasażera pstrykając nim przez chwile szybko ale nie wiem czy to mogło mieć wpływ ...
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: GS 430 MK3 - Problem z otworzeniem drzwi po zamknięciu

Post autor: LinkPL »

Próbuj ... może być tak, że coś bardzo sieje fale elektromagnetyczne w pobliżu gdzie zostawiłeś samochód przez co sygnał z kluczyka jest zagłuszany. U mnie w mieście są takie miejsca, gdzie czasami bardzo trudno jest mi zamknąć samochód, albo go otworzyć ...

Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: GS 430 MK3 - Problem z otworzeniem drzwi po zamknięciu

Post autor: maniek_ls400 »

Włóż grot kluczyka do zamka i wtedy naciśnij przycisk na pilocie - sposób na duże zakłócenia elektromagnetyczne.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: GS 430 MK3 - Problem z otworzeniem drzwi po zamknięciu

Post autor: superkb »

Dzieki!

Az nie wierzylem ze to moze byc taki powod ale pokombinowalem jak pisaliscie i faktycznie to byly zaklocenia elektromagnetyczne :)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości