Sworzeń w IS200

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarekkk
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 lut 2015, o 11:04
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Nowy Sącz
Kontakt:

Sworzeń w IS200

Post autor: Jarekkk »

Witam.
Wymieniłem dzisiaj sworzeń w moim IS200 '99 i straciłem zbieżność. Wydaje mi się że jest to spowodowane nowym sworzniem który może nie być idealnym odwzorowaniem poprzedniego.
Pewien nie jestem mojej teorii, ale czy może to być coś innego? Planuje jechać na stacje diagnostyczną żeby mi nastawili kierunek jazdy ale chce zaczerpnąć wcześniej opinii czy może nie trzeba tego rozebrać spowrotem i coś inaczej zrobić? Sworzeń zamontowałem tak jak był zamontowany poprzedni więc nie wiem. Kierownica jak jade prosto nie jest ustawiona prosto.

Druga sprawa ukręciłem szpilkę, znalazłem już na alledrogo za 14-15zł i pytanie żeby ją założyć wystarczy zdjąć tarcze i od wewnętrznej strony ją wkręcić?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
agatka
Lex Driver
Posty: 310
Rejestracja: 20 lis 2015, o 01:14
Model Lexusa: is200
Skąd:: Lodz
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Re: Sworzeń w IS200

Post autor: agatka »

Jarekkk pisze:Witam.
Wymieniłem dzisiaj sworzeń w moim IS200 '99 i straciłem zbieżność. Wydaje mi się że jest to spowodowane nowym sworzniem który może nie być idealnym odwzorowaniem poprzedniego.
Pewien nie jestem mojej teorii, ale czy może to być coś innego? Planuje jechać na stacje diagnostyczną żeby mi nastawili kierunek jazdy ale chce zaczerpnąć wcześniej opinii czy może nie trzeba tego rozebrać spowrotem i coś inaczej zrobić? Sworzeń zamontowałem tak jak był zamontowany poprzedni więc nie wiem. Kierownica jak jade prosto nie jest ustawiona prosto.

Druga sprawa ukręciłem szpilkę, znalazłem już na alledrogo za 14-15zł i pytanie żeby ją założyć wystarczy zdjąć tarcze i od wewnętrznej strony ją wkręcić?

Pozdrawiam
Zadajesz pytania na które sobie sam odpowiadasz!
Po co zaśmiecać forum???
Awatar użytkownika
Jarekkk
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 6 lut 2015, o 11:04
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Sworzeń w IS200

Post autor: Jarekkk »

propo zaśmiecenia po cholere tutaj napisałeś? Czekam na konkretne odpowiedzi bo nie znam się na tym a to są tylko moje domysły które mogą być sprzeczne z prawdą.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Damian87 »

Whmieniales dolny czy górny sworzeń?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości