[IS 200] Działanie LSD

ODPOWIEDZ
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[IS 200] Działanie LSD

Post autor: grucha2666 »

Witam, jakiś czas temu zamontowałem sobie dyfer LSD u swojego Lexa i mam pytanie o jego działanie. Zdarza się że jak na mocno skręconych kołach ruszam i dodaję więcej gazu (często na śliskiej lub nierównej drodze) auto mi deliktnie blokuje koła (chyba). Efekt jest podobny jakby załączał się abs tyle że z tyłu. Słychać wtedy takie jakby stuki i podskakiwanie auta. Cieżko wytłumaczyć ale pierwsze o czym pomyślałem to efekt działania ABS. Czy to normalne?
Dodam że LSD działa bardzo ładnie, jest zalane świeżutkim olejem i auto ładnie leci bokiem i rusza (na śliskim również), ten efekt występuje zazwyczaj jakbym chciał obrócić auto z pozycji stojącej.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Działanie LSD

Post autor: baniaq »

A wyłączasz TRC? System używa hebla.

Jeżeli masz TRC OFF, to po prostu podczas buksowania podskakują koła tak jak w tym filmiku
https://youtu.be/gH-OWJSvnAk?t=36s

Rozwiązanie? Gwint.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: [IS 200] Działanie LSD

Post autor: jankess »

Zaden abs, to torsen spina i na max skreconych kolach wewnetrzne kolo przeskakuje ;)
This IS it
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości