o czesciach blacharskich do sport cross usa

Problemy dotyczące modelu IS
po_bandzie
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:14
Model Lexusa: is 300 sportcross '04 usa
Skąd:: waw
Kontakt:

o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: po_bandzie »

na wstepie sie przywitam, pierwszy post, zalozylem konto, bo przylatuje z problemem do Was, i bede szukal wszedzie informacji (niestety moj angielski jest słaaaby, wiec na zagranicznych stronach ciezko mi bedzie pytac)
mianowicie mam pytania:
czy ten model, jaki posiadam, przechodzil jakis lifting? kupilem zderzak, maske i blotnik z anglika (i do tego sedana) nie wiem ktory rok ale chyba '00. dzis zakladalismy zderzak i nie pasuje
czy teraz szukac konkretnie do sport crossa, czy zwrocic uwage na rocznik, czy wersja europejska bedzie pasowac (pomijajac obrysowki a raczej ich brak) czy koniecznie od kombi?
i co zmieniane bylo przy okazi liftu?? mam nadzieje, ze przynajmniej ta maska i blotnik beda mi pasowac??

pzdr
LEXUS HIP-HOP
kamilb
Lex user
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:10
Model Lexusa: GS-F
Skąd:: Łomianki
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: kamilb »

Był lift pod koniec 2001 roku.
Miałem podobny problem jak sprowadziłem swojego też kupiłem wszystko , a potem się okazało że nie pasuje :( :
Maska będzie ci pasować
błotniki muszą być z poliftowego i nie wie czy przypadkiem nie z takiego co też ma xenon (ja też kupiłem złe ale jak nie pasowały to kupiłem w końcu nowe w ASO)
Zderzak przód mi nie pasował używany, więc też w końcu kupiłem w ASO( nie wiem czy to dlatego że to wersja USA czy dlatego ,że kupiłem zderzak z przed liftu)
Jeżeli wymieniasz lampy to xenony bez problemu pasują z europejskiego(były montowane dopiero po lifcie więc jest jeden rodzaj)
po_bandzie
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:14
Model Lexusa: is 300 sportcross '04 usa
Skąd:: waw
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: po_bandzie »

oo booosh.. ;) nie pocieszyłeś mnie :) ile dawałeś za zderzak i błotnik? dzięki za odp...
LEXUS HIP-HOP
kamilb
Lex user
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:10
Model Lexusa: GS-F
Skąd:: Łomianki
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: kamilb »

Dokładnie nie pamiętam bo to już było kilka lat temu, ale chyba coś około 900 zderzak i błotniki chyba po 700
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: forest »

a więc tak
sportcrossy nie przechodziły liftu bo (podobnie jak IS300) weszły na rynek jak IS200 sedan przechodził lift
lift był tak jak mówi kamil - pod koniec 2001
zmiany: czarny grill, lampy xenon (opcja), inne zegary zużycia paliwa
jeżeli masz sportcrossa to kupuj części do sportcrossa a nie sedana bo na dzień dobry widać że auto bite i znawcy marki bedą ci to wytykać że zderzak nie ten... ;)

jeżeli chodzi o wer. usa to są różnice...
pomińmy sedana, a zajmijmy się sportcrossem - przede wszystkim w błotnikach usa nie ma kierunka bocznego i przeglądu nie przejdziesz ale tylko jeżeli masz hak
a co do zderzaka to jak masz xenon to kupuj zderzak do xenonów czyli z otworami na spryski.
z twojego opisu nie wiem dokładnie jakim autem dysponujesz (ale chyba IS300 z usa) bo w USA chyba nie było IS200 sportcross

tu masz fote jak wygląda IS300 USA

Obrazek

masz pytania - WAL! :D
SC430 '2002
po_bandzie
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:14
Model Lexusa: is 300 sportcross '04 usa
Skąd:: waw
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: po_bandzie »

dziękuję za szybką odpowiedź (swoją drogą nie przypuszczalem, że jest taki spory ruch, nie sądziłem, że trochę tego jeździ, a już wogóle, że pisze)
otóż jak w swoim profilu podałem mam auto. do tego jest to na 90% xenon i bez sprysków (może dlatego że to auto usa zderzak nie przypasował) to nie jest kwestia obrysowek a tego ze ten usa bardziej wystaje jakby, no z powodu belki jakby wystaje, i pod swiatlami taka szersza ta półka jest w porównaniu do tego starego co go mam dotychczas. błotniory też widzę, że są z migaczami, ale to nie jest problem zaspawać, ciekawi mnie natomiast czy kształt pasuje (bo cholerka mam 1 z tego co błotnik od niego a 2gi z innego źródła). z przeglądem nie ma problemu, raczej na błotnikach nie są obnowiązkowe.
ps ladny ten leszek ze zdjędcia, mój jest podobny z tą różnicą, że otwory pod halogeny są dzielone (w tym zderzaku co go posiadam starym oraz nowym także)
LEXUS HIP-HOP
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: legato97 »

Mysle, ze w uk jak by poszukal to by dostal te czesci, gorzej z wysylka :biggrin2:
po_bandzie
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 6 mar 2011, o 15:14
Model Lexusa: is 300 sportcross '04 usa
Skąd:: waw
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: po_bandzie »

ale sie wyebałem... niezly clops :omg:
LEXUS HIP-HOP
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: legato97 »

Bedzie gitarka cos sie wymysli, tylko moze najpierw zapodaj ceny nowych czesci :ok:
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: o czesciach blacharskich do sport cross usa

Post autor: tomekb »

usa wiem ze nie bylo obowiazku spryskow do xenonow wiec moze nie byc spryskow reflektorow przy xenonach
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości