IS 200SC gniazdo 3+5 w bagażniku

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
boyar
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 16 mar 2015, o 23:58
Model Lexusa: IS 200 SC
Skąd:: Chrośle
Kontakt:

IS 200SC gniazdo 3+5 w bagażniku

Post autor: boyar »

Witam

posiadam IS 200SC z seryjnym audio(nie premium) i bez zewnętrznego wzmacniacza. Wczoraj podczas sprzątania samochodu znalazłem w bagażniku po prawej stronie pod tymi wszystkimi przykrywkami gniazdo 3+5 pin. Czy jest to gniazdo do subufera? czy ISy maja położoną domyślnie instalacje pod premium zewnętrzny wzmacniacz(seryjny) i wystarczy go tylko kupić i wsadzić czy instalacje z dodatkowym wzmacniaczem i bez niego różniły się?

dodatkowo tam gdzie powinien byc wzmacniacz mam takie cos
https://picasaweb.google.com/1021271936 ... 9341461794

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: IS 200SC gniazdo 3+5 w bagażniku

Post autor: kupiec1985 »

boyar pisze:Witam

posiadam IS 200SC z seryjnym audio(nie premium) i bez zewnętrznego wzmacniacza. Wczoraj podczas sprzątania samochodu znalazłem w bagażniku po prawej stronie pod tymi wszystkimi przykrywkami gniazdo 3+5 pin. Czy jest to gniazdo do subufera? czy ISy maja położoną domyślnie instalacje pod premium zewnętrzny wzmacniacz(seryjny) i wystarczy go tylko kupić i wsadzić czy instalacje z dodatkowym wzmacniaczem i bez niego różniły się?

dodatkowo tam gdzie powinien byc wzmacniacz mam takie cos
https://picasaweb.google.com/1021271936 ... 9341461794

Pozdrawiam
tak to jest gniazdo do oem aktywnego suba , aby zagrał nie wystarczy go tylko podłączyć , ale jest to możliwe , tylko by tam go wsadzić trzeba wymienić cały tylny boczek od tylnych siedzeń do klapy oraz tą cześć podłogi bagażnika ,
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości