Lexus is200 wymiana reflektorów

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
szary
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 13:17
Model Lexusa: is200
Skąd:: Polska
Kontakt:

Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: szary »

witam wszystkich :LEXUS: Mam lexusa is200 2002r fabrycznie bez ksenonów z przednim zderzakiem TTE chciałbym zmienić oryginalne lampy które nie posiadają homologacji xenon, na oryginalne EU xenon , żeby wszystko było ok chciałbym sam podłączyć spryskiwacze. Żeby spryski działały prawidlowo będę musiał wymienić jakiś sterownik czy inne ustrojstwo?
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: Alex200 »

Cześć. Przede wszystkim potrzebujesz zbiorniczka z pompką do spryskiwaczy lamp, przekaźnika, przewody gumowe i spryskiwacze rozumiem, że masz. Instalacja elektryczna jest poprowadzona, kostki od przekaźnika i pompki powinny dyndać zaślepione przy zbiorniczku. W kabinie obok przycisku regulacji wysokości strumienia światła masz czarną zaślepkę, w to miejsce musisz włożyć i podłączyć do zaślepionej kostki przycisk uruchamiający spryskiwacze reflektorów. Tyle jeśli chcesz mieć wszystko w oryginale. Na pewno są prostsze sposoby, ale ja robiłem to tak. No i trochę pluję sobie w brodę, bo zakupiona używana pompka jest jakaś niepełnosprawna, daje zbyt niskie ciśnienie i nie daje rady podnieść spryskiwaczy. Dlatego warto przed złożeniem do kupy sprawdzić czy wszystko działa jak powinno:)
tomlex
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 13 sty 2015, o 22:00
Model Lexusa: is
Skąd:: wołomin
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: tomlex »

U mnie nie działają spryski, możesz powiedzieć gdzie ta pompka się znajduje?
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: firlejak »

Są dwie pompki przy zbiorniczku z płynem.
tomlex
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 13 sty 2015, o 22:00
Model Lexusa: is
Skąd:: wołomin
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: tomlex »

I pewnie powinno być ją słychać (pompke) tak jak przy spryskiwaczach szyb, tak?Bo u mnie nic się nie dzieje.
Awatar użytkownika
Alex200
Lex Driver
Posty: 343
Rejestracja: 22 sty 2014, o 18:17
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: W-wa
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: Alex200 »

Tak, jest słyszalna. Sprawdź duży bezpiecznik w skrzynce pod maską w pierwszej kolejności.
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 450
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus is200 wymiana reflektorów

Post autor: Damian91 »

A borykał się ktoś z parowaniem? Ostatnio zauważyłem, że czasem parują mi w rogi od wewnętrznej strony.. Dużo zabawy z odpowietrznikami?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości