GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Basowiecksztylon
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 18 cze 2015, o 15:10
Model Lexusa: Ls600hl / GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: Basowiecksztylon »

Witam,
przyszła mi na myśl wymiana zwykłego radia z panelem nawiewów na panel z nawigacja i dodatkowym panelem na kasetę - oryginał Lexus. Czy ktoś ma wiedze/doświadczenie czy taka wymiana sztuka za sztuke jest mozliwa?
Moje radio:
http://www.buyautoparts.com/data/all_im ... A-Map1.jpg
Radio z Navi na podmianę:
http://img0122.psstatic.com/182663477_l ... radio-.jpg
Pozdrawiam
Krzysztof
Awatar użytkownika
Adolvo
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:51
Model Lexusa: LS460
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: Adolvo »

pierwsza rzecz, to panel ze zdjęcia jest poliftowy.. różnią się wtyczkami od przedliftowych.. ale to mniejszy problem..

większy problem to to, że na 99% nie masz poprowadzonej instalacji potrzebnej do uruchomienia tego kombajnu z navi..
Obrazek
bunny54
Lex user
Posty: 296
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:27
Model Lexusa: GS300 2002r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: bunny54 »

Kolego, po co chcesz sie w to bawić? Dźwięku nie poprawisz, navi jest bezużyteczna a napier.... sz sie z kablami jak dzik w kartoflisku. Zmień od razu na 2 din. Masz navi, usb i inne skróty. Jak chcesz to Ci pomogę. Cała operacja zajmuje ze 4 h. Jedynie tracisz fabryczny subwoofer.
Awatar użytkownika
Basowiecksztylon
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 18 cze 2015, o 15:10
Model Lexusa: Ls600hl / GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: Basowiecksztylon »

Moj model tez jest juz po lifcie - 2002rok. Patrzylem na te radia 2 din ale po prostu slabo one wygladaja - widac ze jakas rzeźba jest zrobiona ;p
Myslalem o tym panelu zeby normalnie bylo jak w oryginale do tego zrobic sobie AUX a zamiast navi kamere cofania - bo widzialem ze ludzie tak robia.
Zreszta bez oryginalnego suba to tez slabo :/
Awatar użytkownika
Adolvo
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 07:51
Model Lexusa: LS460
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: Adolvo »

Basowiecksztylon pisze:Moj model tez jest juz po lifcie - 2002rok. Patrzylem na te radia 2 din ale po prostu slabo one wygladaja - widac ze jakas rzeźba jest zrobiona ;p
Myslalem o tym panelu zeby normalnie bylo jak w oryginale do tego zrobic sobie AUX a zamiast navi kamere cofania - bo widzialem ze ludzie tak robia.
Zreszta bez oryginalnego suba to tez slabo :/
co do wyglądu aftermarketowych 2 DIN to wg mojej opinii pełna zgoda, dla mnie też nie pasują do GS-a..

jeśli mimo wszystko chciałbyś zmienić, to przygotuj się na górę problemów.. przede wszystkim cała instalacja + graty, sam panel nie wystarczy..
koszty brakujących części i pracy mogą być naprawdę spore..
Obrazek
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: GS300 MKII Wymiana radia na NAVI OEM

Post autor: karole 10 »

Witam mam takie pytanie, mam całego Anglika z navi i chciałbym ja przełożyć do swojego bez navi.Co dokładnie powinienem przełożyć z tamtego samochodu żeby to zadziałało.Z góry dziękuje za odpowiedz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości