Kute aluminiowe nakrętki do kół

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: Ralfx »

Witam

Chciałbym zapytać czy ktoś z was miał do czynienia z takim wynalazkiem i mógłby sie o podobnych wypowiedzieć ?

Obrazek

Rozważam zakup czegoś takiego. Jednak zastanawiają mnie 2 kwestie, jak z wytrzymalością tego i jak z odkręcaniem. Zależy mi raczej na tym żeby nie każdy łom mógł mi ukraś kola czy nakrętki.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: carinus »

Powiedz jeszcze do czego potrzebujesz akurat takich nakrętek?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: janasek »

Właśnie co one oferuja lepszego, sa bardziej wytrzymałe, trudniej je odkręcić czy coś innego? Ile w ogóle taka przyjemność kosztuje, są dużo droższe?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: dS »

Widzę Ralf że też szukasz nakrętek zabezpieczający. Te kute to ja bym sobie odpuścił bo ponad 200zł za 4 nakrętki to trochę sporo, a zastosowane w nich zabezpieczenie nie jest jakieś rewelacyjne. Jedynie ich + to ładny wygląd.
ja się zastanawiam nad takimi
http://allegro.pl/nowe-sruby-nakretki-z ... 16214.html
które posiada 2 zabezpieczenia unikalny wzór klucza oraz obracający się łepek który uniemożliwia odkręcenie bez klucza.
lub takie
http://allegro.pl/nakretki-zabezpieczaj ... 90484.html
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: Narf »

Ralfx pisze:Rozważam zakup czegoś takiego. Jednak zastanawiają mnie 2 kwestie, jak z wytrzymalością tego i jak z odkręcaniem. Zależy mi raczej na tym żeby nie każdy łom mógł mi ukraś kola czy nakrętki.
sa kute, wiec raczej bardzo wytrzymale, nie bardzo wiem o co chodzi w pytanio "jak z odkrecaniem?" sa dwa rodzaje takich nakretek, otwarte i zamkniete, odkrecaja sie tak jak zwykle. na foto widac ze zwyklym kluczem sie tego nie odkreci
janasek pisze:Właśnie co one oferuja lepszego, sa bardziej wytrzymałe, trudniej je odkręcić czy coś innego? Ile w ogóle taka przyjemność kosztuje, są dużo droższe?
Pozdro
sa ladniejsze, na pewno je trudniej odkrecic bez odpowiedniego klucza
dS pisze:Widzę Ralf że też szukasz nakrętek zabezpieczający. Te kute to ja bym sobie odpuścił bo ponad 200zł za 4 nakrętki to trochę sporo, a zastosowane w nich zabezpieczenie nie jest jakieś rewelacyjne. Jedynie ich + to ładny wygląd.
to nie sa nakretki zabezpieczajace, jak nie wiesz ile takie cos kosztuje, to nie pisz bzdur
http://www.dragwheels.pl/akcesoria.php
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: Ralfx »

carinus pisze:Powiedz jeszcze do czego potrzebujesz akurat takich nakrętek?
Do alumków moich chromowanych. Chciałbym żeby ładnie to jakos wyglądało no i żeby tego nikt nie podpie*****.
dS pisze:Widzę Ralf że też szukasz nakrętek zabezpieczający. Te kute to ja bym sobie odpuścił bo ponad 200zł za 4 nakrętki to trochę sporo, a zastosowane w nich zabezpieczenie nie jest jakieś rewelacyjne. Jedynie ich + to ładny wygląd.
ja się zastanawiam nad takimi
Nie za 4szt. tylko za komplet 20szt. jest 195zł. Tak więc wcale nie najgorzej. Rozważam owszem także kupno zabezpieczającego zestawu McGard'a i zwykłych nakrętek. Pytam bo koszt mi wyjdzie za te aluminiowe niewiele większy i dlatego mam dylemat.

Jeśli nikt nie ma o nich złego zdania to je raczej wezmę ponieważ będa ładnie wyglądać :)

Narf, pytając o odkręcanie chodzilo mi o kwestie zabezpieczenia swoich kół takimi nakrętkami. Wiem ze to nie McGardy ale chyba utrudnia to troche kradzież.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: dS »

Narf pisze: to nie sa nakretki zabezpieczajace, jak nie wiesz ile takie cos kosztuje, to nie pisz bzdur
http://www.dragwheels.pl/akcesoria.php
mój błąd rzeczywiście nakrętek jest 20 ale tylko 4 wymagają specjalnego klucza, reszta ma standardowy wzór
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: Narf »

rsz1981 pisze: Jak ktoś będzie chciał ukraść Twoje koła to i tak to zrobi.Nakrętki zabezpieczające są utrudnieniem dla podwórkowych amatorów cudzej własności ale nie dla fachowców.
dokladnie tak. fachowiec odjedzie calym autem :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: Ralfx »

Czyli wniosek z tego prosty, starczą mi takie jak te aluminiowe. Ważne że zwykłym kluczem mi gówniarz na pradze nie odkręci, a faktycznie jak zawodowy złodziej to i mcgardy mu sie nie oprą :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Kute aluminiowe nakrętki do kół

Post autor: carinus »

Szybciej,wygodniej i prosciej zdejmować koła we własnym warsztacie i wszyscy fachowcy o tym wiedza,dlatego znika całe autko.Za kradziez koła grozi kara,za pozyczenie autka chyba nic nie robią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości