[LS400] Subwoofer

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

[LS400] Subwoofer

Post autor: laredo »

Ponieważ zaczyna mi coś harczeć w basiku zainteresowałem się głośniczkami i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/glosnik-8-20cm-lk800- ... 42099.html
Jako że na audio nie bardzo się znam chcę się zapytać Was co o tym sądzicie. Wyczytałem gdzieś że właśnie basowiec w LSie ma 8 cali a te w drzwiach ( bynajmniej przednich) po 4 cale. Czy KOPPA to jakaś konkretna firma czy to może szajs made in china i wydam niepotrzebnie 50 zł. Może jakieś wasze propozycje co do sub w LSie ? Disco tam nie będę robił ale bas ma być basem ponieważ są plany na montaż dvd w samochodzie.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [LS400] Subwoofer

Post autor: legato97 »

To jakas kicha, co to w ogole za opis? Głośniki wysokiej jakości, z dużym magnesem, sporą cewką co pozwala na uzyskanie dobrej efektywności oraz jakosci dźwięku :doh: dziwne ze ls ma 8 bo w gs 10 cali jest, poza tym musisz miec typowy glosnik freeair czyli bez skrzynki potrafiacy ladnie smigac, pioneer TS-W258F 10" to najtanszy jaki bym wsadzil, i mysle ze w dziursko po 8 calowym da rade wlozyc 10 :ok: , tylko jak to ze wzmakiem fabrycznym sie zgra??
Awatar użytkownika
laredo
Lex user
Posty: 156
Rejestracja: 31 paź 2010, o 11:11
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Zawiercie
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: [LS400] Subwoofer

Post autor: laredo »

ja tam nie wiem bo się nie znam ale... niepokoiło mnie to że jest taki tani :kawa:
a tu pisze że stockowy sub ma 8" (8" 2 Ohm sub, 40 watts RMS) http://www.lexls.com/tutorials/audio/subwoofer.html więc i ja zakładam że ma 8 "a nie 10", a głośniki w drzwiach po 4" czyli 10 cm
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS400] Subwoofer

Post autor: Rici »

to jest sub do wsadzenia w skrzynkę do kina domowego a nie do samochodu :) tak jak legato napisał szukaj freeAir w dziale car audio
Obrazek
czubax
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2014, o 20:01
Model Lexusa: LS400 '97
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: [LS400] Subwoofer

Post autor: czubax »

Odświeżając temat...mógłby ktoś polecić jakiś sensowny 8 calowy głośnik niskotonowy do LS400 o odpowiednich parametrach aby śmigał na fabrycznym wzmacniaczu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości