Pytanie o moduł DRL -pilne

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fabisz93
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 26 paź 2015, o 03:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Pytanie o moduł DRL -pilne

Post autor: fabisz93 »

Witam.
Przymierzam się do zakupu modułu DRL od Kogla.


Chciałbym aby kiedy włącze postojowe były tylko postojowe kiedy włączę na światła zwykłe żeby zwykle ale jak przełączę na Auto to żeby Światła świeciły w zależności od pory dnia. Jak jest jasno to długie na 50% jak jest ciemno to żarniki aby się włączały. I teraz chce zrobić tak że kiedy wyłączę funkcją Auto to moduł DRL jest wyłączony a kiedy włączę funkcją Auto moduł się uruchamia i wraz z tym modułem uruchamia się funkcja go home.


I teraz kogel jest wstanie mi to zaprojektować tylko mamy do was pytanie czy ktoś wie czy za manetka AUTO jest + w Lexusie is200 żeby to wykonać?
Lexus IS200 Sportcross 2003r.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: Pytanie o moduł DRL -pilne

Post autor: WoznY »

Ja przede wszystkim odradze współprace z tym człowiekiem, najpierw przysłał popsuty moduł, potem moduł "minusowy" po czym po miesiacu zabawy na poczcie przysłał dobry który podziałał 1,5 miesiaca i się spalił, po czym kogiel po jednym telefonie chcąc naprawy/wymiany nie odbierał więcej telefonów i mejlów. NIE POLECAM
Awatar użytkownika
fabisz93
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 26 paź 2015, o 03:56
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: Pytanie o moduł DRL -pilne

Post autor: fabisz93 »

Szkoda ze tego wcześniej nie odczytałem bo juz zamówiłem ...
Zobaczymy jak sie sprawdzi eh
Lexus IS200 Sportcross 2003r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości