Zamontowanie Haka do Rx450h

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
andrzejkarusz
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 23 sie 2015, o 22:37
Model Lexusa: nie mam jeszcze
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Zamontowanie Haka do Rx450h

Post autor: andrzejkarusz »

Mam Lexusa R X 450 H z roku 2010. Myślę o tym żeby przewozić Rowery w związku z tym potrzebuje zamontować hak z tyłu. Hak ten jest strasznie drogi w ASO - gdzie można zamontować oryginalny dobrze i zatańczę pieniądze? Czy jeśli już nie ma innego wyjścia u Chodzenia w Warszawie są jakieś zniżki? Do tego muszę pewnie dokupić później jeszcze jakąś wiązkę i to wychodzi strasznie drogo. Czy ten hak jest zdejmowany i czy to trzeba wiercić w aucie jak to się zakłada? Pozdrawiam
Jakie są tego ceny realnie
Lexus RX450h 2010
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Zamontowanie Haka do Rx450h

Post autor: Kafecz »

Tez chcialem zamontowac hak do GS- cena sprowadzila mnie na ziemie. W manualu dołączonym do auta jest nawet rozpiska kostki jak przeowdy połączyc. Co do wiercenia to raczej nie wchodzi to w gre. Hak zastepuje belke ktora ktorą zaslania zderzak. Też podłączam sie do pytania i tak jak w przypadku kolegi powyzej interesuje mnie hak demontowalny typu np: westfalia .
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Zamontowanie Haka do Rx450h

Post autor: carinus »

Jeżeli podejdzie Wam hak z RX400h to będzie na zbyciu.Mam zamontowany ze zdejmowaną główką,jednak nie jest mi potrzebny.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Zamontowanie Haka do Rx450h

Post autor: carsik »

montaż haka jest dość prosty ale długotrwały. Do tego trzeba zamontować specjalny moduł włącznie z wiązką ponieważ na desce mogą pojawiać się niechciane kontrolki. Aby ten moduł zamontować trzeba dobrze zdemolować plastiki tyłu. Nie wiem ile krzyknęło ASO ale hak plus moduł za cirka 600 plus robocizna, to musi być parę złotych.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Zamontowanie Haka do Rx450h

Post autor: Kafecz »

W UK £1200 hak łącznie z robocizną.W PL cena jest podobna. Wszedzie jezeli szukam zazwyczaj jest hak wlasnie do RX450. Nigdzie nie znalazlem ( poza jednym panem na allegro ) do GS.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości