Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
pummen2
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 6 lip 2016, o 18:46
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Grays
Kontakt:

Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

Post autor: pummen2 »

Możecie polecić blacharza / lakiernika z 3miasta, najlepiej to z Gdańska. Niestety w drodze do roboty BMW zatrzymało się na... .
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

Post autor: Miłosz »

pummen2 pisze:Możecie polecić blacharza / lakiernika z 3miasta, najlepiej to z Gdańska. Niestety w drodze do roboty BMW zatrzymało się na... .
Duzo do roboty ? Spotterem wyciągnie, czy o wiele więcej jest do "prostowania" ? Ja mam w sopocie jak coś...
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

Post autor: Kafecz »

Pawel wstaw foty, bedzie latwiej ocenic.
pummen2
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 6 lip 2016, o 18:46
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Grays
Kontakt:

Re: Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

Post autor: pummen2 »

A kurde nawet mi się nie chce na to patrzeć. Czekam na rzeczoznawce. I kup tu samochód bezwypadkowy..... to ci BMKa w d... wjedzie. Na moje oko dużo sie nie stalo. Postaram się poodkręcać co się da i porobię foty, ale to pewnie w weekend.
pummen2
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 6 lip 2016, o 18:46
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Grays
Kontakt:

Re: Poszukuje dobrego blacharza-lakiernika w 3miescie

Post autor: pummen2 »

Inspektor ma być we wtorek. Do wtorku postaram się fotki zrobić i porozkrecam to tak aby było jak najwięcej widać.

Co do warsztatu to kolega polecał mi jeden w Gdańsku mówił, że naprawdę dobrze robią http://mrcar-serwis.pl może ktoś miał z nimi styczność i jest w stanie potwierdzić?


Są fotki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


image hosting 5mb

Lewarka ruszyć się nie da jak wcześniej. Niby dużo się nie stało, ale jednak. Na ostatnim zdjęciu chciałem wam pokazać śruby, które chyba trochę wlazły do środka bo po drugiej stronie tak nie wystają i jest na nich jakby jakaś guma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości