[RX gen2] oswietlenie wnetrza

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

[RX gen2] oswietlenie wnetrza

Post autor: sardzent »

Poniewaz ostatnio skonczylem montowanie Densiona oraz ladowarki USB Quick Charge w zabudowie zrobilem (kiepski) filmik efektu koncowego

w srodku to LED 5730 a w bagazniku podobnie ale jako COB



Duzo pracy z tym nie bylo a efekt ... nad 2gim rzedem siedzen planuje dolozyc oswietlenie w uchwytach jak w GS lub mocniejsze jednak zdrodlo poniewaz ciemnawo ;]
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [RX gen2] oswietlenie wnetrza

Post autor: carinus »

Dosyć mocno to świeci,nie razi po oczkach?Ja natomiast szukam rozwiązania wstawienia dodatkowego przycisku do "odpalania" bo połamałem ostatni kluczyk.Poprzedni juz był połamany,a jeden poklejony i też zdążyłem go przełamać.Sprężyna w stacyjce jest dosyć mocna i przytrzymując przez chwilę kluczyk jest on dosyć mocno obciążony mechanicznie.Nie chcę rozbierać mechanizmy stacyjki dlatego myślę ze szybciej będzie pobawić się kabelkami.
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: [RX gen2] oswietlenie wnetrza

Post autor: sardzent »

Piszac mocno miales na mysli ktory punkt ? w bagazniku w koncu sensownie a lampki dosc dobrze rozpraszaja wiec absolutnie nie, w srodku jesli z przodu oswietlenie i obie lampki do mapy to owszem, natomiast samo oswietlenie glowne nie,
Jak pisalem korci aby cos dolozyc z tylu (a'la uchwyty GS) oraz moze jakies delikatne oswitlenie na polke pomiedzy fotelami, pod lewarkiem wybieraka biegow.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości