[GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

[GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: superkb »

Witam
Jak w temacie, nie wiem czy na pewno po tym czy zbieg okoliczności ale po myciu samochodu przestało mi działać sterowanie szybami wszystkimi oprócz szyby przy kierowcy. Wszystkie inne nie reagują - zarówno z poziomu sterowania kierowcy jak i na przyciskach pasażerów - zero reakcji - moje pytanie co z tym zrobić? - da się to odblokować jakoś, być może padł jakiś bezpiecznik czy może coś innego?

Pozdrawiam
lexus 430 v8
Lex user
Posty: 109
Rejestracja: 21 mar 2016, o 16:31
Model Lexusa: lexus gs 430
Skąd:: HANNOVER

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: lexus 430 v8 »

Zobacz czy migają na tych pstryczkach kropki od sterowania szybamiw ciemności najlepiej, jezeli tak to musisz skalibrować czyli opuszczasz do samego dołu trzymasz pare sekund i do góry tez kilka sekund zacznij od tych co działają tylo musza migać te podswietlenie :)
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: superkb »

to znam i wiem o tej kalibracji ale jak mowie szyby w ogole nie reagują na przyciski i też nic się nie świeci ani miga:)
lexus 430 v8
Lex user
Posty: 109
Rejestracja: 21 mar 2016, o 16:31
Model Lexusa: lexus gs 430
Skąd:: HANNOVER

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: lexus 430 v8 »

Musisz sprawdzić bezpieczniki ,wczesniej spróbuj jeszcze aku wyłaczyć moze coś da
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: superkb »

sprawdze bezpieczniki i dam znac. Wypiecie aku zobacze pozniej bo u mnie to czesto konczyło sie rozkalibrowaniem auta. A wiesz moze akurat gdzie beda od tego bezpieczniki? bo nie mam przy sobie instrukcji
lexus 430 v8
Lex user
Posty: 109
Rejestracja: 21 mar 2016, o 16:31
Model Lexusa: lexus gs 430
Skąd:: HANNOVER

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: lexus 430 v8 »

Daj znać jak Ci poszło.. szczerze to nigdy nie zagladałem do bezpieczników ale napewno pod kierownica bedą albo u pasazera z boku.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [GS 430 MK3] Przestało działać szyby poza szybą kierowcy

Post autor: carsik »

superkb pisze:Witam
Jak w temacie, nie wiem czy na pewno po tym czy zbieg okoliczności ale po myciu samochodu przestało mi działać sterowanie szybami wszystkimi oprócz szyby przy kierowcy. Wszystkie inne nie reagują - zarówno z poziomu sterowania kierowcy jak i na przyciskach pasażerów - zero reakcji - moje pytanie co z tym zrobić? - da się to odblokować jakoś, być może padł jakiś bezpiecznik czy może coś innego?

Pozdrawiam
zacząłbym od sprawdzenia czy czasem nie zablokowałeś szyb przyciskiem na panelu sterowania.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości