Customer Portal - ktos korzysta?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Customer Portal - ktos korzysta?

Post autor: Jubeusz »

Czesc,
czy ktos z Was ma konto klienta w customerportal.lexus-europe.com? Czy ktorakolwiek z funkcjonalnosci portalu (moje podroze, e-store, e-manual, uslugi dodatkowe) dziala poprawnie? W moim przypadku system potrafi wyszukac jedynie e-wersje skroconej instrukcji obslugi oraz spis telefonow z ktorymi kompatybilny jest bt/mirrorlink (notabene nie majacy pokrycia w rzeczywistosci).

Nie moge sie "wklikac" do dzialu aktualizacji ani e-sklepu.
Komus udalo sie cos wiecej?
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Customer Portal - ktos korzysta?

Post autor: pjetrooha »

Jubeusz pisze:Czesc,
czy ktos z Was ma konto klienta w customerportal.lexus-europe.com? Czy ktorakolwiek z funkcjonalnosci portalu (moje podroze, e-store, e-manual, uslugi dodatkowe) dziala poprawnie? W moim przypadku system potrafi wyszukac jedynie e-wersje skroconej instrukcji obslugi oraz spis telefonow z ktorymi kompatybilny jest bt/mirrorlink (notabene nie majacy pokrycia w rzeczywistosci).

Nie moge sie "wklikac" do dzialu aktualizacji ani e-sklepu.
Komus udalo sie cos wiecej?
u mnie tak samo, nic konkretnego na tym portalu nie znalazłem :down:
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: Customer Portal - ktos korzysta?

Post autor: Jubeusz »

Na dobra sprawe najprawdopodobniej nigdy nie dowiedzialbym sie o jego istnieniu gdybym nie doktoryzowal sie ostatnio z zakresu zmian IS3 MY17 korzystajac z wiedzy uzytkownikow myis.com, lexusenthusiast.com w USA czy lexusownersclub europe. Przy okazji znalazlem sporo watkow wrecz gloryfikujacych customer portal, nawet po odrzuceniu tych z pogranicza fantastyki naukowej (zdalna aktualizacja oprogramowania skrzyni biegow w IS350, upgrade sterowania przepustnica o ile dobrze pamietam do 4GS-F) uznalem, ze warto sie zarejestrowac. Niestety opisy appek ktore mozna niby pobrac z serwisu, orcowanie sie mozliwoscia porownywania roznych parametrow trasy pokonywanej ponownie i inne cuda na wianku mialy sie ni jak do tego co znalazlem i dzialalo.

Pomyslalem, ze "polski VIN" jest temu winny, z profilu jednego z wiekszych fanow customer portalu "ukradlem" VIN i matching number plates a nawet date pierwszej rejestracji ktora pochwalil sie w watku o swoim XE30 z USDM IS350 AWD F-Sport i dodalem go jako drugie "swoje" auto. Oprocz informacji, ze jego egzemplarz byl objety akcja przywolawcza ale nie wymagal naprawy nie zobaczylem niczego z opisywanych przez niego rzeczy. Zakladam, ze korzysta z CP majac zarejestrowany "ten sam woz".

Albo jankesi klamia na forach bardziej niz polscy sztangisci mowiac o "suplementacji diety" albo przerosla mnie technika....

EDIT : rednecki fapuja sie jeszcze bardziej w watkach dotyczacych uzytecznosci/opcji/literatury/diagnostyki a nawet tuningu/mappingu ECU przy uzyciu portalu TIS, czyli Technical Information System. Wedle tego co pisza na forach w zaleznosci od wykupionego poziomu dostepu zawiera nie tylko wszystkie manuale, service booki, biuletyny serwisowe do kazdej Toyoty, Lexusa i Sciona wyprodukowanego po 1989 roku ale takze wszystkie stosowane wersje oprogramowan ECU z wszystkimi updatami, service packami po narzedzia do diagnostyki, kalibracji, modyfikacji i reprogramowania... Zawod portalem konsumenta sprawia, ze nie jestem szczegolnie chetny do sprawdzenia czy rzeczywistosc dorownuje rekomendacja ryzykujac nie tylko ewentualny niesmak ale i strate "papieru" ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości