[IS200] podnoszenie obrotow podczas krecenia kierownica

ODPOWIEDZ
Ojmilchal
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, o 11:15
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Bełżyce
Kontakt:

[IS200] podnoszenie obrotow podczas krecenia kierownica

Post autor: Ojmilchal »

Witajcie forumowicze! :) od niedawna jestem posiadaczem is200. Niedlugo założę wątek prezentacyjny jednak zanim to nastąpi chciałbym zapytać czy jak na biegu jalowym moj is trzyma 650 obrotow to dobrze czy za malo? Przy okazji czy wtedy obciazajac go pedalem hamulca badz kreceniem koerownicy czy obroty powinny isc w gore do 900? Nastepnie spadac znowu na 650? Czy cos jest nie tak z regulatorem napiecia albo przepustnica i powinien caly czas trzymac 900?
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: [IS200] podnoszenie obrotow podczas krecenia kierownica

Post autor: michalllw »

Ojmilchal pisze:Witajcie forumowicze! :) od niedawna jestem posiadaczem is200. Niedlugo założę wątek prezentacyjny jednak zanim to nastąpi chciałbym zapytać czy jak na biegu jalowym moj is trzyma 650 obrotow to dobrze czy za malo? Przy okazji czy wtedy obciazajac go pedalem hamulca badz kreceniem koerownicy czy obroty powinny isc w gore do 900? Nastepnie spadac znowu na 650? Czy cos jest nie tak z regulatorem napiecia albo przepustnica i powinien caly czas trzymac 900?
Niech zgadnę, pierwszy samochód ? :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Ojmilchal
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, o 11:15
Model Lexusa: Is200
Skąd:: Bełżyce
Kontakt:

Re: [IS200] podnoszenie obrotow podczas krecenia kierownica

Post autor: Ojmilchal »

Pierwszy lexus. Wczesniej same diesle i prelude 2.2 vti
W zadnym takich objawow wiec dla mnie dziwne ;) wczesniejsze tez mialy duze kolka jak moj teraz i dziwi mnie podkrecanie az w takim stopniu obrotow ;)
jes
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 30 paź 2010, o 20:44
Model Lexusa: GS 450H
Skąd:: Skoczów
Kontakt:

Re: [IS200] podnoszenie obrotow podczas krecenia kierownica

Post autor: jes »

Nie stresuj się, to prawidłowy objaw :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości