[Katowice] dobry lakiernik blacharz poszukiwany

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Yarrooo
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2016, o 12:16
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Katowice
Kontakt:

[Katowice] dobry lakiernik blacharz poszukiwany

Post autor: Yarrooo »

Nabyłem ostatnio drogą kupna LS 430, który miał jakąś przygodę w Niemczech prawym przodem, naprawioną szybko i niechlujnie, błotnik nie spasowany z reflektorem, pomalowane byle jak. Czy ktoś poleci dobrego blacharza lakiernika z Katowic lub okolic, który to prawidłowo poskłada i pomaluje jak trzeba?
Awatar użytkownika
tmx89
Lex Driver
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2011, o 14:34
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Katowice
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: [Katowice] dobry lakiernik blacharz poszukiwany

Post autor: tmx89 »

Yarrooo pisze:Nabyłem ostatnio drogą kupna LS 430, który miał jakąś przygodę w Niemczech prawym przodem, naprawioną szybko i niechlujnie, błotnik nie spasowany z reflektorem, pomalowane byle jak. Czy ktoś poleci dobrego blacharza lakiernika z Katowic lub okolic, który to prawidłowo poskłada i pomaluje jak trzeba?

ja ostatnio prog robiłem z wymianą u http://autob.pl/ ... nawet spoko tylko policzył jak za złoto ciut
Obrazek
Obrazek
Yarrooo
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2016, o 12:16
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [Katowice] dobry lakiernik blacharz poszukiwany

Post autor: Yarrooo »

Dzięki, na pewno sprawdzę!

Ktoś coś jeszcze?
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: [Katowice] dobry lakiernik blacharz poszukiwany

Post autor: tomcio105 »

Ja mam sprawdzonego lakiernika / blacharza w Dąbrowie Górniczej w Strzemieszycach Małych na ul.Głównej dwóch obok siebie :) Jak chcesz dokładny kontakt to mogę podać na PW...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości