[IS200] Co to za wtyczka w komorze silnika?

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

[IS200] Co to za wtyczka w komorze silnika?

Post autor: Darecki »

Siemka,
Ostatnio ogarniając sobie syf pod maską natknąłem się na odczepioną wtyczkę... Konkretnie chodzi mi o to:

Obrazek
Obrazek

Owy przewód znajduje się po prawej stronie komory (patrząc od przodu), wychodzi z wiązki znajdującej się za reflektorem, mniej więcej tam gdzie zaworek i wizjer od klimy. Ta właśnie rurka z wizjerkiem jak i skraplacz oraz chłodnica były wymieniane, przypuszczam, że tamci spece musieli to odpiąć... Wszystko z używanych na co dzień rzeczy działa, błędami nie sypie... Ktoś ma jakiś pomysł?
Z góry dzięki :)
darnik
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 25 lip 2012, o 09:30
Model Lexusa: is300
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: [IS200] Co to za wtyczka w komorze silnika?

Post autor: darnik »

Wygląda jak kostka do czujnika otwarcia maski , który jest zamontowany w zamku, ale z perspektywy zdjęcia ciężko to na 100% określić.
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [IS200] Co to za wtyczka w komorze silnika?

Post autor: Darecki »

W którym miejscu zamka znajdę miejsce na tę wtyczkę? Spojrzałem dziś pod maskę w okolice zamka, patrzę na zdjęcia zamka na internecie i nie widzę nic, gdzie można by to wpiąć... Chyba będę musiał go wykręcić i się mu dokładniej przyjrzeć.
darnik
Lex user
Posty: 95
Rejestracja: 25 lip 2012, o 09:30
Model Lexusa: is300
Skąd:: lodz
Kontakt:

Re: [IS200] Co to za wtyczka w komorze silnika?

Post autor: darnik »

kostka czujnika jest za osłona zamka, przewód wchodzi obok linki do otwierania maski. zobacz czy tam dochodzą poza linką jakieś przewody jeśli nie to powinna tam być ta wtyczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości