[LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysztofB
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2016, o 13:24
Model Lexusa: LS430 Lift
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

[LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Post autor: KrzysztofB »

Cześć,
Dziś miałem pecha, zatrzymując się przed przejściem dla pieszych dostałem strzała w tył. Na szczęście szkody nie są duże, tzn. Lekkie pęknięcia i kilka rysek. Czujniki raz działają a raz nie. Jutro będę zgłaszał to do ubezpieczalni. Już raz się dałem nabrać jak mi w innym aucie wycenili szkodę to nawet na część naprawy nie wystarczyło. Wiec moje pytanie do Was, jak myślicie ile powinni mi oddać żeby wystarczyło na dobry serwis?
Z góry dzięki za pomoc!
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: [LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Post autor: Arkadyx »

KrzysztofB pisze:Cześć,
Dziś miałem pecha, zatrzymując się przed przejściem dla pieszych dostałem strzała w tył. Na szczęście szkody nie są duże, tzn. Lekkie pęknięcia i kilka rysek. Czujniki raz działają a raz nie. Jutro będę zgłaszał to do ubezpieczalni. Już raz się dałem nabrać jak mi w innym aucie wycenili szkodę to nawet na część naprawy nie wystarczyło. Wiec moje pytanie do Was, jak myślicie ile powinni mi oddać żeby wystarczyło na dobry serwis?
Z góry dzięki za pomoc!
Nikt Ci nie odpowie ile bez dokładnych oględzin samochodu.Oddaj do aso na bezgotówkowo i problem z głowy
Awatar użytkownika
KrzysztofB
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2016, o 13:24
Model Lexusa: LS430 Lift
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: [LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Post autor: KrzysztofB »

Może źle zapytałem... Chodziło mi bardziej o to ile kosztuje lub ile może kosztować nowy zderzak tylni do polifta z czujnikami? Nie chce oddawać do zrobienia bo nie mam pewności jak to zostanie naprawione, poza tym w Rzeszowie nie ma ASO Lexusa, a Toyota naprawia w warsztatach z którymi ma umowę.
Awatar użytkownika
Olek AP
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 31 maja 2016, o 22:10
Model Lexusa: Lexus IS300 SC
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Post autor: Olek AP »

Tak na oko, pytanie w jakim stanie są czujniki - każdy czujnik cofania nowy w aso 410 netto za sztukę + lakierowanie więc to dobre pytanie. Pytanie numer dwa co pod zderzakiem się dzieje

Obrazek
Awatar użytkownika
KrzysztofB
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2016, o 13:24
Model Lexusa: LS430 Lift
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: [LS430] Oszacownie kosztów naprawy.

Post autor: KrzysztofB »

Wielkie dzięki Olek, właśnie o coś takiego mi chodziło. Pod zderzakiem to nie wiem, ale nie powinno być źle bo to lekki strzał był. Chociaż to się okaże dopiero jak go zdemontuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości