Szyby same się uchyliły

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
LUXORDX
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 00:26
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Szyby same się uchyliły

Post autor: LUXORDX »

Witam wszystkich na forum.
W Lexusie GS 300, w zaparkowanym i zamkniętym samochodzie zamrugały światła i uchyliły się wszystkie szyby.
Czy ktoś miał taką niespodziankę? Co mogło spowodować tego typu "zachowanie" i od czego to zależy?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam.
adeq4
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 28 paź 2014, o 15:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: S-c
Kontakt:

Re: Szyby same się uchyliły

Post autor: adeq4 »

Jak się dłużej przytrzyma przycisk otwierania na pilocie to się samochód otwiera i wszystkie szyby lecą w dół. Sprawdź tę możliwość, może masz uszkodzony switch w pilocie. Byłeś w pobliżu z kluczykiem jak to się stało ?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szyby same się uchyliły

Post autor: Miłosz »

Może jakaś zwara na przekaźnikach w odpowiednim module ? Jakby co mam kompa i jestem z trójmiasta, zawsze mozna sprawdzić czy coś sie nie wysypało.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Szyby same się uchyliły

Post autor: MateoM »

Pomyśl, czy nie przycisnąłeś tego kluczyka w kieszeni czy torbie - tak jak napisał adeq4. Skoro zamrugały wszystkie światła, to znaczy że raczej nacisnąłeś ten przycisk przez przypadek, a później był przytrzymany co spowodowało opuszczenie szyb w celu przewietrzenia wnętrza. Do tego skoro to widziałeś, to znaczy byłeś obok i kluczyk zadziałał :)
LUXORDX
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 00:26
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Szyby same się uchyliły

Post autor: LUXORDX »

Byłem w odległości około 20m od samochodu. Kluczyk w kieszeni ale luźno, bez jakichkolwiek nacisków. Szyby zjechały na około 1/4 otwarcia. W okolicy była osoba z radiotelefonem (krótkofalówka) może to było przyczyną...

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości