GS III blokada drzwi

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arszer
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2016, o 17:13
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

GS III blokada drzwi

Post autor: arszer »

Witam,
Czy ktoś mnie łaskawie oświeci w temacie otwierania drzwi od wewnątrz (GS III 2010)? Mianowicie jedynie kierowca po zablokowaniu drzwi (które samoczynnie blokują się po chwili od rozpoczęcia jazdy) ciągnąc za uchwyt jest w stanie otworzyć swoje drzwi. Pozostałe troje drzwi nie otwierają się w ten sposób - należy najpierw zwolnić blokadę - czy to każdorazowo w drzwiach, czy też centralnym przyciskiem. I wreszcie moje pytanie - czy można sprawić aby ciągnąc jedynie za uchwyt w drzwiach pasażerów otworzyć poszczególne drzwi, ewentualnie jak zapobiec każdorazowemu uruchomieniu blokady zamków od wewnątrz (które jak wspomniałem wcześniej odbywa się automatycznie chwilę po ruszeniu)? Aha, żeby była jasność - nie chodzi mi o blokadę "dziecięcą"
Pozdrawiam.
kuskus83
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 1 maja 2015, o 08:33
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Warm - Maz
Kontakt:

Re: GS III blokada drzwi

Post autor: kuskus83 »

Tez z tym walczyłem i chyba nie da rady
Chociaz mnie to az tak mocno nie denerwuje idzie sie przyzwyczaic
Mi juz weszlo w krew
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: GS III blokada drzwi

Post autor: kapelan78 »

Wydaje mi się że było w w instrukcji to opisane, na pewno można to regulować. W serwisie na stówe ci to zmienią przy okazji. Poszukam jutro czy rzeczywiście czytałem o tym w książce
Awatar użytkownika
arszer
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2016, o 17:13
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Jaworzno
Kontakt:

Re: GS III blokada drzwi

Post autor: arszer »

Też się pewnie przyzwyczaję - z drugiej strony może i dobrze - żaden autostopowicz nie ucieknie zanim nie zapłaci :laugh1:
Niemniej zakładałem, iż to ja coś nie tak robię - a nie że tak ma być fabrycznie. Co prawda szukałem w instrukcji - ale tego akurat nie znalazłem.
Więc jeżeli znajdziesz możliwość regulacji - będę zobowiązany.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: GS III blokada drzwi

Post autor: Miłosz »

W techstream masz dostępną możliwość włączania/wyłączania takich funkcji. Sprawdz również program na androida Carista, on już chyba obsługuje te modele jak dobrze kojarzę.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości