Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
piktogram
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 12 paź 2015, o 06:30
Model Lexusa: Lexus IS 220d
Skąd:: Warszawa

Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: piktogram »

Jak mam zaufać ZUS-owi, skoro zmienia wcześniej zawartą umowę, a trybunał konstytucyjny twierdzi, że nic się nie stało. W jakim my systemie żyjemy, że wszystko jest zmienne? Mogą ogłosić, że wiek emerytalny podniosą do 80dziesiątki. I co i nic...
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Miłosz »

A co Ty się spodziewasz po tym żałosnym kraju :D Historią i honorem dzieci nie nakarmisz. Otwarte sprawy dokończyć i czas uciekać do cywilizacji. Co prawda ostatnio pojawiły się bombowe problemy, ale to zawsze można szukać gdzie najmniej jest tych potencjalnych baranów. Ja w tym kraju ani przyszłości ani rozwoju nie widzę. W niemczech po 5 latach pracy masz już możliwość do zasiłku czy jak to się tam nazywa. I nie piszę tego bo jestem leniem i mi sie nie chce pracować, ale nie daj Boże coś by mi się w tym kraju stało, że nie mógłbym podjąć pracy to bym zdechł z głodu.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Dawid0ss »

Miłosz pisze:A co Ty się spodziewasz po tym żałosnym kraju :D
Zią, nie przeginajmy. Obecnie żałosny to jest tylko i wyłącznie rząd i to z nim EU i inne toczą spory. Pzdr
Awatar użytkownika
brat_z
Lex user
Posty: 263
Rejestracja: 26 lut 2015, o 15:56
Model Lexusa: is200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: brat_z »

Śliski temat poruszacie:P lepiej dać spokój na forum:)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Dawid0ss »

brat_z pisze:Śliski temat poruszacie:P lepiej dać spokój na forum:)
W końcu dział "na każdy temat". Pzdr
Skorpion
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 13:10
Model Lexusa: W trakcie poszukiwań
Skąd:: podlaskie
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Skorpion »

Waldemar Pawlak kiedyś powiedział w tv, żeby zbierać na starość, bo emerytur nie będzie....
Awatar użytkownika
bombel80
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 16 sie 2016, o 23:48
Model Lexusa: IS300 Sportcross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: bombel80 »

Trzeba odkładać, byle nie w Skandii :)
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Miłosz »

Dawid0ss pisze:
Miłosz pisze:A co Ty się spodziewasz po tym żałosnym kraju :D
Zią, nie przeginajmy. Obecnie żałosny to jest tylko i wyłącznie rząd i to z nim EU i inne toczą spory. Pzdr
Takie jest moje zdanie po 28 latach życia w tym kraju :) Jest gorzej niż źle i nic tego nie zmieni ani EU ani jakiś tam śmieszny KOD, jedynie to chyba jakiś meteoryt mógłby zrobić reset :D
Brat śliski nie śliski, ale każdy jakąś tam swoją historię ma i po to jest forum, żeby można było podyskutować, nikt tu sobie do gardeł skakać nie będzie :pijak: chyba :biggrin2:
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: ledziu »

Miłosz pisze:
Dawid0ss pisze:
Miłosz pisze:A co Ty się spodziewasz po tym żałosnym kraju :D
Zią, nie przeginajmy. Obecnie żałosny to jest tylko i wyłącznie rząd i to z nim EU i inne toczą spory. Pzdr
Takie jest moje zdanie po 28 latach życia w tym kraju :) Jest gorzej niż źle i nic tego nie zmieni ani EU ani jakiś tam śmieszny KOD, jedynie to chyba jakiś meteoryt mógłby zrobić reset :D
Brat śliski nie śliski, ale każdy jakąś tam swoją historię ma i po to jest forum, żeby można było podyskutować, nikt tu sobie do gardeł skakać nie będzie :pijak: chyba :biggrin2:
Ja podchodzę do tego w inny sposób ... mieszkanie w PL traktuję jak wycieczkę do kraju 3eciego świata taki Mozambik nad Wisłą... :biggrin2:
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: Odkładacie na emeryturę na przyszłość

Post autor: Kafecz »

Panowie ja w wieku 30-tu lat zaczalem zycie od nowa po 10 latach pracy w PL z ktorych 7 to wlasna działalnosc. Caly dorobek zycia zaladowalem do passata ( tak tego w tdi-ku :) ) i powiedzialem niech sie dzieje wola nieba. Teraz po 7 latach zycia na obczyznie mam doswiadczenia lepsze i gorsze z emigracja. Niestety do kraju wybieram sie tylko na urlop. Obawiam sie ze jeszcze duuuuuuuuzo musi sie zmienic abym podjal decyzje o powrocie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości