Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

ODPOWIEDZ
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: wojtekb93 »

Witam . Mam problem z moim tylnym zawieszeniem , cos przy wiekszych dziurach badz jak zjezdzam z kraweznika cos strasznie sie tlucze i dzwoni taki metaliczny dzwiek. tuleje napewno takiego dzwieku nie wydaja . sprawdzalem wszytskie oslony i wszystko sztwno. moga amortyzatory oddawac takie dzwieki?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: endrju1 »

Może sprężyna na którymś amorku? Stabilizator sztywno siedzi? Wydech gdzieś nie stuka?
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: wojtekb93 »

sprezyny mam nowe eibach , stablizatora nie sprawdzalem , a wydech sztywno siedzi
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: Darecki »

Mi na przykład z tyłu klocki grają jak głupie. Gdzieś zgubiłem (a właściwie to zaczyna mi świtać że chyba po takiej jednej wizycie u takiego jednego mechanika to się stało...) sprężynki trzymające klocki razem. Mam już nówki z ASO, muszę znaleźć chwilę żeby je zamontować :) Też miałem niemałą zagwozdkę co tam z tyłu tak się tłucze...
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: wojtekb93 »

Mialem tez wlasnie tak z tymi klockami nawet w tym samym kole ale jednak to nie klocki . a oslona tarczy hamulcowej bo widzialem ze jest delikatnie przyrdzywiala albo cos z recznym musze posprawdzac bo napewno tuleje takiego dzwieku by nie wydobywaly
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: rafiq2144 »

Jak uda mi sie pozyczyc kamerke taka a'la gopro i ujac na nagraniu te odglosy u mnie to porownasz to ze swoim autem - u mnie to sa tuleje mocujace wozek do budy. Musialbym sie tylko zorientowac, czy jak kupie poli to wystarczy, czy jeszcze tam sa jakies podkladki, albo inne badziewia, ktore bede musial wziac z aso.
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: Odglosy w tylnym zawieszeniu is 200

Post autor: wojtekb93 »

no spoko jak nagrasz to porównamy daj znac :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości