Problem z radiem GS 300 mk1 pioneer p6802

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
Paulo2103
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2016, o 15:04
Model Lexusa: GS 300 s140
Skąd:: Krosno
Kontakt:

Problem z radiem GS 300 mk1 pioneer p6802

Post autor: Paulo2103 »

Witam wszystkich, mam taki problem z radiem https://www.youtube.com/watch?v=rO_VPub ... e=youtu.be
może macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić, może ktoś spotkał się z podobną usterką w innym pojeździe. Tak się dzieje gdy chodzi radio, kaseciak nie działa, zmieniarka nie posiada kieszeni na CD, więc nie mam porównania czy na innych trybach odtwarza tak samo czy może problem tkwi tylko na odbiorze fm/am. W najbliższym czasie zmontuje jakąś inną antenę żeby podpiąć i wykluczyć fabryczną.

Pozdrawiam Paweł
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Problem z radiem GS 300 mk1 pioneer p6802

Post autor: sebek8888 »

Jakby okazalo sie ze radio padlo na amen.... to mam takie na sprzedanie.., jak cos to pisz na pw
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

No od anteny trzeba zaczac. Gdzies to wszystko przerywa. Ale jezeli kaseta uszkodzona to jednak raczej cos w radiu. Dobrze ze drogie nie sa.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Paulo2103
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 26 lip 2016, o 15:04
Model Lexusa: GS 300 s140
Skąd:: Krosno
Kontakt:

Re: Problem z radiem GS 300 mk1 pioneer p6802

Post autor: Paulo2103 »

Mam dobrą wiadomość, audio w "Dygnitarzu" bo tak Lex został nazwany ożyło :piwko: , korzystając z chwili wolnego czasu, ładnej pogody i rozbebeszonego bagażnika, sprawdziłem antenę czy ma ciągłość - jest O.K. Później zacząłem sprawdzać czy jakiś kablunek przypadkiem nie wypiął się z kostek - tu także brak zastrzeżeń. Kiedyś wymieniłem 5 szt. kondensatorów w urządzeniu które jest w bagażniku pod zmieniarką, ponieważ zauważyłem że są napuchnięte. Przez przypadek chciałem poprawić wtyczkę podłączoną do czarnej skrzynki od telefonu, bo jakaś taka luźna. Odłączyłem ją całkowicie i radio zaczęło grać jak powinno. Banan z twarzy do tej pory nie schodzi - bezcenne. :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości