[IS200] Poliuretan

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

[IS200] Poliuretan

Post autor: WoznY »

Cześć,
chciał bym spytać czy ktoś kupował w GT4 te poliuretany na przód, u mnie zaczyna od jakiegoś czasu już popukiwać mi na wybojach i z okazji tego że zakładam sprężyny -35mm to chciał bym zrobić małą wymianke na poli, czy zestaw tych tulei wystarczy na przód, czy trzeba jeszcze coś dokupić? Czytajac forum rozumiem że przydało by się przy okazji zmienić także swożnie dolne na 555. Chciał bym wymienić wszystkie elementy za jednym zamachem
Wcześniej miałem meganke i tam był jeden wahacz i do wymiany było tylko to :P

http://allegro.pl/tuleje-poliuretanowe- ... 84483.html
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: endrju1 »

Ja mam już komplet, choć dopiero przód wymieniony (a i to nie cały), a jeszcze cały tył leży do założenia (niestety brak czasu aby ogarnąć). Kupowałem bezpośrednio odGT4.
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: WoznY »

i jak Ci się to sprawuje, dużo przelatane na poli? Pasowały? Zadowolony?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: endrju1 »

Pasowały. Ile Przelatane to ciężko powiedzieć, bo ze względu na brak czasu wymieniam na raty. Z samych poli jestem bardzo zadowolony.
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: Keepmovin »

WoznY,

ja dopiero co wymienilem Poli. Kupowalismy z zakupu grupowego, wiec wzialem: Komplet na przod, maglownice i komplet na tyl.

Odczucia sa swietne, jedyne co wymienialem to sworznie górne obydwa. Lewy był OEM, a drugi był TRW. TRW się posypał po jakiś 40k km, a OEM był w miary dobrym stanie, ale i tak musiałem robić geometrie, a do serwisów podchodzę kompleksowo, więc wymieniłem obydwa na 555. Jeżeli miałbyś jakieś pytania to dawaj znać, co prawda nie wymieniałem tego sam, ale bylem przy wymianie w wiekszosci.
pabllok
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Grodzisk Mazowiecki
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: pabllok »

Witam,

przymierzam się do wymiany tulei w przednich dolnych wahaczach w bananach i zamierzam założyć poliuretanowe. Zastanawiam się czy kupić to w Firmie Gt4 czy http://poliuretany.olkusz.pl. Proszę Was o opinie w wyborze sklepu.

Pozdrawiam
kskarol217
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 20 mar 2015, o 01:40
Model Lexusa: IS200 TTE Kompressor
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS200] Poliuretan

Post autor: kskarol217 »

Jakiś czas temu w Olkuszu nie mieli wszystkich plug & play i chcieli żeby im dosłać na wzór wahacze, więc wziąłem od GT4.
Natomiast co do wymiany wahaczy to jakiś czas temu sprawdzałem i dolne sworznie 555 wychodziły drożej niż w ASO :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości