[is200]Audio

Problemy dotyczące modelu IS
warlik1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

[is200]Audio

Post autor: warlik1 »

Przeglądając forum związane z odtwarzaczami audio zauważyłem że w moim lexusie jest inny sprzęt.Czy ktoś ma podobny?Marka Pionier.
C15049907_5.jpg
(75.73 KiB) Pobrany 1998 razy
r7scott
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:29
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Przemyśl
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: r7scott »

Ktoś po prostu wsadził własny sprzęt.
Mam w związku z tym pytanko? Gdzie w PL można dorwać taką ramkę na 2din??
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: forest »

hmm... w PL będzie ciężko, ale ebay da rade.
SC430 '2002
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: IgoR_KilleR »

a ja się podepnę pod temat.
Ponieważ standardowy radioodtwarzacz w moim IS 200 bardzo mnie zawiódł, chciałbym spytać czy ktoś się orientuje, czy radio z innego modelu by pasowało do IS'a.

No i czy w ogóle jest sens, czy wszystkie modele nie ma takiej bolączki jak cieszące się złą sławą IS'owskie radia, czy lepiej próbować je naprawić i mieć nadzieję, ze wkrótce się nie zepsuje.
A może jakieś konkretne radio z innego modelu ktoś poleci?
Ostatnio zmieniony 3 paź 2010, o 23:49 przez IgoR_KilleR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: IgoR_KilleR »

Nie działa zmieniarka, nawet nie chce płyty pobrać, w internecie aż huczy od negatywnych komentarzy na temat tego radia i "Err3" i o tym, że jest to nagminne. Ktoś kiedyś nawet na którymś z for napisał, że sprawdzał 10 IS'ów i w żadnym ta zmieniarka nie działa, wiec widać, że to niezły bubel.
Poza tym nawet jak ludzie naprawiali te zmieniarki to później i tak po jakimś czasie one padały.
Z tego mój wniosek płynie prosty, że jest tam jakaś wada fabryczna, która powoduje, ze zmieniarka łatwo ulega awarii.
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: konik_80 »

Zapomnij o ori radiu - przestarzały szmelc... zakręć się za ramką i kup jakieś radyjko z mp3 bądź szarpnij się właśnie na radio 2 din.
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: IgoR_KilleR »

konik_80 pisze:Zapomnij o ori radiu - przestarzały szmelc... zakręć się za ramką i kup jakieś radyjko z mp3 bądź szarpnij się właśnie na radio 2 din.
To podaj mi jakiś model radia ze zmieniarką, albo nawet bez i z kaseciakiem. Bardzo mi się podoba, ze ori radio jest i na kasety i na płyty. Nie podoba mi się natomiast awaryjność tego sprzętu.
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zastąpienie niedziałającej ori zmieniarki jakimś zamiennikiem innej firmy, który by był bezawaryjny, a jednocześnie kompatybilny z Lexusowym radiem.

Edit; Cały czas drążę temat i na amerykańskim ebay znalazłem takie coś: http://cgi.ebay.com/Faulty-Lexus-IS200- ... 230a138c43
Koszt przerażający, ale widać, że ktoś się zcfanił i sieka kasę za naprawę tego badziewia, ciekawe jak z trwałością takiej naprawionej zmieniarki.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Audio w IS 200

Post autor: klexus »

warlik1 pisze:Przeglądając forum związane z odtwarzaczami audio zauważyłem że w moim lexusie jest inny sprzęt.Czy ktoś ma podobny?Marka Pionier
tak znany mi dobrze Pioneer z seri AVIC bedzie Pan zadowolonyyy z tego sprzetu, masa możliwości bluetooth, kamerka cofania , wyjacia na zewnętrzne monitory duzo by pisac na temat aviców
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 700
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: [is200]Audio

Post autor: luxus »

Polecam również JVC z serii KW-AVX oraz ALPINE IVA a co do ramki na 2 din w polsce nie znajdziecie....kumpela wysłała mi z UK koszt jakieś 80 zł z przesyłką w komplecie 2 ramki 2 din + ramka na 1 din z połka, jak pytałem się w profesjonalnym zakładzie car-audio powiedzieli że mogą mi dorobic taką ramkę za BAGATELA 600 ZŁ.... za 20g plastiku....porażka
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
Awatar użytkownika
IgoR_KilleR
Lex user
Posty: 262
Rejestracja: 3 paź 2010, o 10:00
Model Lexusa: Is 200
Kontakt:

Re: [is200]Audio

Post autor: IgoR_KilleR »

6 stów za ramkę :lol: ja bym ich wyśmiał :) Kto kupi taką bzdurę za taka kasę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości