[IS 200] obniżenie auta a samopoziomujące ksenony

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

[IS 200] obniżenie auta a samopoziomujące ksenony

Post autor: czaplon »

Cześć,
Przymierzam się do obniżenia auta za pomocą sprężyn. Jednak doszło do mnie że zmienię charakterystykę zawieszenia, które przecież jest sprzężone z ksenonami. Czy ktoś już może obniżał auto z fabrycznymi ksenonami i jest mi w stanie powiedzieć jak się zachowują światła na niższym aucie? Trzeba coś kalibrować/zmieniać itp? Chodzi mi aby po obniżeniu autopoziomowanie nadal działało tak jak trzeba.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [IS 200] obniżenie auta a samopoziomujące ksenony

Post autor: forest »

auto-poziomowanie po obniżeniu działa bez zarzutu, ALE trzeba zmienić położenie świateł bo po obniżeniu będą Ci świecić bliżej...
ja ma obniżone auto o -35mm. i ori xene... strasznie mnie irytowało to że światełka świeciły na jakieś 4m. (nie wiem ile dokładnie, ale wydaje mi się że tylko tyle gdzieś było) ;)

oczywiście po obniżeniu bedziesz musiał jechać do jakiegoś warsztatu żeby Ci ustawili wysokość światełek na maszynce ;)
ja sobie ustawiłem sam bo ustawiłem tak żeby mi nieco dalej świeciły niż przepisowo :D
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości