Pomocy!!! Po odłączeniu aku LS400 nie zapala.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
darekxyz
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2016, o 19:10
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

Pomocy!!! Po odłączeniu aku LS400 nie zapala.

Post autor: darekxyz »

Witam . Odłączyłem na chwile akumulator i po tym zabiegu silnik nie zapala . Rozrusznik kręci normalnie ale nie zagada. Myślę że to ma związek z alarmem bo czerwona kontrolka SECURITY po otwarciu pilotem drzwi nadal się świeci a wydaje mi się ze gasła. Próbowałem go zamykać i otwierać na różne sposoby ale to nic nie dało. Nie mam już żadnego pomysłu. Może ktoś z szanownych kolegów miał taki przypadek . Z góry dziękuje za odpowiedż.
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Pomocy!!! Po odłączeniu aku LS400 nie zapala.

Post autor: sebek8888 »

darekxyz pisze:Witam . Odłączyłem na chwile akumulator i po tym zabiegu silnik nie zapala . Rozrusznik kręci normalnie ale nie zagada. Myślę że to ma związek z alarmem bo czerwona kontrolka SECURITY po otwarciu pilotem drzwi nadal się świeci a wydaje mi się ze gasła. Próbowałem go zamykać i otwierać na różne sposoby ale to nic nie dało. Nie mam już żadnego pomysłu. Może ktoś z szanownych kolegów miał taki przypadek . Z góry dziękuje za odpowiedż.
Sprawdz czy aby na pewno wszystkie drzwi sie otwieraja... ja tak mialem jak zacial mi sie zamek w drzwiach pasazera.... tzn ten cycek przy klamce byl w pozycjii otwarte.... ale zamek od kluczyka nie obijal...
O ile dobrze pamietam silniczek od centralnego jest polaczony oddzielnie z klamka i cyckiem wewnatrz i zamkiem od kluczyka. Tyle ze u mnie to sie stalo z dnia na dzien bez odlaczania aku.
Mozesz tez sprobowac zresetowac kompa, sprawdzic bezpieczniki,.
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Pomocy!!! Po odłączeniu aku LS400 nie zapala.

Post autor: adam81 »

zamknij dzwi kluczykiem nie pilotem i przytrzymaj kilka sekund, potem otwórz i tez przytrzymaj kluczyk kilka sekund(najlepiej jak by to był kluczyk matka), czy w aucie masz dołozony jakis alarm poza fabrycznym? Sprawdz także czy odłaczając aku nie zaplątał sie jakiś mały przewód który nie został przykrecony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości