ASO LEXUS KRAKÓW

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: harry22 »

Witam. Za dwa tygodnie jestem umówiony w ASO kraków na regulację zawieszenia w LS460. Miał ktoś doczynienia już z tym ASO ? Jak tak to czy wszystko zrobili ok. Bo mam złe doświadczenia z ASO fakt nie Lexusa a BMW. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: pjetrooha »

Kupując wiosną swojego :LEXUS: w Katowicach chciałem zrobić od razu przegląd na 90K. Kontaktowałem się z ASO Katowice, Kraków, Poznań i Trójmiasto... Cena za ten sam przegląd w IS na Południu była prawie 2x wyższa. Im dalej na północ tym taniej ;)
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: maniek_ls400 »

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta w ASO Lexusa jakimkolwiek to i tak przeżyjesz szok w porównaniu do BMW..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: harry22 »

Każde ASO ma ceny z kosmosu niestety. Ale różnica między ASO Katowice a ASO Kraków za regulację zawieszenia jest bardzo duża. Katowice 1400, Kraków 500 zł ciekawe czy za tym idzie jakość...
Deangell
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, o 09:58
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: Deangell »

ja sprawdzałam mojego RX przed zakupem w Krakowie , bardzo skrupulatnie zrobione zestawienie usterek, od razu z wyceną kosztów napraw i części, a w Katowicach wymieniałam oleje, filtry itp, mała naprawa elektryczna, obsługa na poziome , wszystko zrobione w jeden dzień,ceny niestety dość wysokie, ale może się nie znam.Poprzednie s-type w serwisie Jaguara wychodziło dużo taniej, Porsche-Audi (tt) w Sosnowcu koszmar.Jestem ciekawa waszych opinii Krakowskim serwisie,bo też poszukuję dobrego miejsca do serwisowania autka, pozdrawiam
gs300gs300
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 10 gru 2013, o 23:17
Model Lexusa: 2002 GS300
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: gs300gs300 »

Na części do starszych modeli można uzyskać dobry rabat (taniej oryginalnych części nigdzie nie znalazłem), części z magazynu w PL masz następnego dnia, z magazynu UE około 5 dni, koszt usług serwisowych raczej wysoki (jak w każdym ASO), jak pisał kolega wcześniej, możesz być w lekkim szoku odnośnie jakości obsługi klienta (w porównaniu do salonu VW, BMW itd...) Polecam naprawy blacharskie z AC lub OC sprawcy - rewelacyjna jakość, dodatkowo otrzymujesz auto wysprzątane (wygląda jak nowe :D), a na czas naprawy (oczywiście koszt pokrywa ubezpieczyciel), zastępczy pojazd (np nowy IS).
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: harry22 »

Tak więc jestem po wizycie w serwisie. Mogę polecić ASO Kraków w 100%. Bardzo miła obsługa cena nie uległa zmianie nawet jeszcze trochę rzeczy posprawdzali bezpłatnie. Cena 3 razy niższa niż w ASO Katowice a w końcu mogę się cieszyć dobrze ustawionym zawieszeniem. Autko po wykonaniu usługi umyte i wysprzątane w środku. Na części na start dostałem 25%. Myślę że szybko do nich wrócę :) Pozdrawiam
asmo
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 13 sty 2013, o 16:10
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: psd
Kontakt:

Re: ASO LEXUS KRAKÓW

Post autor: asmo »

Ja jak do tej pory korzystałem z aso w krakowie jak kupowałem cześci, ale trzeba potwierdzic, że jakosc obslugi jest nieporównywalna do innych firm.
Ogolnie infiniti (akurat ojciec korzysta z ich usług) oraz lexus to chyba salony z najlepszym podejsciem do klienta, w porównaniu np do bmw gdzie ostatnio mialem okazje sprawdzac auto ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości